Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roccat Ryos MK vs Tesoro...

Roccat Ryos MK vs Tesoro Durandal G1N vs Ozone Strike Battle. Melyiket?

Figyelt kérdés

Mind3 magyar.

Estleg ajánlhattok más magyart is.

Árban kb ugyanolyanok.

Programozható gomb jól láttam csak a roocat-en volt?

Az ozone tényleg magyar? Én az ékezetes betűk helyén csak a írásjeleket láttam... (a véleményben viszont írta hogy magyar...)



2016. jan. 2. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az újabb Tesoro-k nagyon gyengék alkatrészek és anyagminőség tekintetében, nem ajánlom őket.

Nekem egy Ryos MK Glow van, azzal meg vagyok elégedve. Robosztus, nehéz, jól meg van építve. A makró funkciók nagyon jók, bár csak 8 extra gomb van rajta, de a TAB gomb helyén levő Easy Shift billentyűvel több száz funkciót be lehet állítani. Csak Cherry MX Black kapcsolókkal kaphható.

Az Ozone Strike Battle pont az ellentéte: kicsi, könnyű, minimális gombbal (numerikus billentyűzet sincs rajta). Még meglehetősen új, ezért nincsenek róla tartós tesztek. Ez is makrózható (6 extra gomb), bár nem olyan mélységben, mint a Roccat. A Ryossal ellentétben, mindegyik fajta Cherry MX kapcsolóval kapható.

Ha sok stratégiával, MMORPG-vel játszol, válaszd a Ryost, ha a méret a lényeg, a Strike-ot.

2016. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!