Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lenne egy 160GB-os...

Érdemes lenne egy 160GB-os Seagate ST3160815A ATA merevlemezt egy újabb SATA merevlemezre lecserélni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Igazából egy 160 GB-os ATA lemezt használok és egy 80 GB-os SATA lemezt. A SATA lemezen van az oprendszer, azon eltér a Windows7-es de a másikra már nem nagyon térnek el az adataim. Érdemes lenne a két lemezt egy nagyobbra cserélni?

2016. jan. 2. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,mindenképp érdemes lenne.


Alapból egy WD 1TB EZEX,vagy egy Seagate Barracuda 1TB-ra lenne érdemes cserélni.

2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fersk ***** válasza:

Bocs:


Eltér=másmilyen, különbözik.

Elfér=van helye, nem lóg ki. :)

2016. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy nagyobbat a hagyományos c/d meghajtó céljára, akkor a 160-ast beállíthatod a lényeges adataid tükrözésére. Meg a 80-ast is. Mert ugye egy példány adatbiztonsága csak picit van a nulla felett :)
2016. jan. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
#2 Van ilyen tájszólás vagy kifejezés. Például nagyanyám szinte mindig így mondta. Én azt nem tudtam hova tenni, mikor máshol privátban beszélgettem valakivel, hogy a kell helyett mindig azt írta "kellesz". Mi? Elsőre biztos elírta, de fel tudtam dolgozni. Sokadszorra már gyanús volt, hogy úgy mondják.
2016. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzászólást is. Amúgy utána néztem én is mivel Szatmár megyei vagyok, a kerítés túloldalán lakom.

Második hozzászólónak küldöm a linket is.

(el-tér) ösz. önh. 1) Bizonyos helytől, iránytól, vagy tulajdonságtól némileg elüt, eltávozik. Eltérni az egyenes, igazi utról. Eltérni az erénytől, a jó szokásoktól. Eltérni előbbi véleményétől, elveitől. Eltérni a szabálytól. A delejtűnek éjszaki mutatója kevessé eltér az éjszaki sarktól. Eltérnek az álló csillagok helyeikről, midőn az egyenlítőtől majd az egyik, majd a másik földsark v. gönc felé hajlanak. 2) Tájszokásilag: bizonyos helyen elfér, bizonyos tér elegendő neki. Én kis helyen is eltérek.


[link]

2016. jan. 3. 16:26
 6/6 fersk ***** válasza:
Tisztában vagyok a tájszólásokban előforduló jellegzetességekkel, mindössze a közbeszéd alkalmazásának szükségességére utaltam bocsánatot kérve, mikor egy szélesebb nyilvánosság előtt szólal meg valaki. És ugye látni, hogy a kérdező is tudta (volna) a helyes "módit". :)
2016. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!