Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya telepítése után...

Elsehiszed kérdése:

Videokártya telepítése után kék halál. Miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm régi asztali gépét akartam újra rakni ami állítólag eddig működött. Újra húztam, megpróbáltam több féle drivert is, mindig kékhalál. Beraktam egy másik konfigba ottis kékhalál a driver telepítése után. Az everest minden paraméterével helyesen felismeri. A kártya: sapphire radeon hd 3650 agp gddr3 512mb

Rengeteg driver mellett legutóbb ezt próbáltam felrakni: [link]

A sapphire honlapján csak 64bites windows 7re találtam drivert de a cpu az 32bites. Intel P4 3ghz az alaplap p4s800d-x. Nemtudom mit csináljak még..

a kékhalál atikmdag.sys-t ír ki ileltve ha utolsó helyes konfiggal ujrainítom a catalyst Warning-ol: the catalyst control center is not supported by the driver version of your enabled graphics adapter



2016. jan. 3. 11:52
1 2
 1/11 Molyolo ***** válasza:

Én asusnál csak XP drivereket látok mert olyan régi a deszka.

Próbáld meg az teljesen újrarakni és hagyd hogy a 7-es windows keresse meg amit talál.

[link]

2016. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:

Ott van a sapphire honlapján a 32 bites Windows 7-hez az AGP hotfix.

[link]

2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hypno ***** válasza:
Jut eszembe!!! ...milyen operációs rendszert akartál telepíteni?
2016. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Windows 7 32 bit
2016. jan. 3. 12:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen azt akarok
2016. jan. 3. 12:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki próbálom ezt a drivert is
2016. jan. 3. 12:38
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez felse akarja rakni a drivert. [link]

Gondolom ha saját kezüleg próbálom meg megint kékhalál,

2016. jan. 3. 12:52
 8/11 A kérdező kommentje:

Felrektem a drivert külön, ugyanúgy kékhalál. Egyébként az integrált videokártyát használja a gép, ha felrakom a drivert átvált a Radeon-ra ujraindítást kér és mielott az asztal betöltene kékhalál minden esetben. [link]

lehet a videokártyával van a gond? A hűtés jól pörög rendesen bevan dugva a tápba minden és az everest meg a gép is felismeri. Teljesen 0ás win7re próbálom felrakni

2016. jan. 3. 13:10
 9/11 hypno ***** válasza:
Ennyi szívás után csak megpróbálkoznék egy XP telepítésével, vagy egy másik AGP-s kártyával.
2016. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik agp-s kartyat es ment. Xp-t nem akarok. Szerintem a vidi kartyaval van a gond... ne is mond 31.e ota szenevdek a geppel :D
2016. jan. 3. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!