Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma bekapcsoltam a számítógépet...

Ma bekapcsoltam a számítógépet és 15 perc játék után megfagyott. Újra indítottam és neki állt tölteni a rendszert, de utána megint feketeség. Ismételten újra indítottam. A gép elindul viszont nem ad be semmi képet. Valaki valami megoldást esetleg?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm!

2016. jan. 3. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy át teszed másik szlotba a Ramokat.
2016. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MGéza ***** válasza:
Konfig? Értem ez alatt: lap+cpu+ram+táp? Típust is ha lehet kérni. Egyébként töltsd le a memtest86 nevű progit, csinálj neki bootolható cd-t az kideríti ha a ram a hibás.
2016. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
esetleg haldoklik a hdd
2016. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vártam vele néhány órát és most valami csoda folytán elindult a gép. De mikor megfagyott akkor sem volt valami rendben, túlmelegedett vagy valami hasonló. Esetleg valami programot tudnátok ajánlani, amivel letesztelhetem a gépet,hogy pl:a winchester vagy a RAM-ok hány százalékosan működnek?
2016. jan. 3. 15:28
 5/12 MGéza ***** válasza:
A ramra már írtam tesztprogramot. Adós vagy a konfig részleteivel. Szóval? Hőmérsékleteket a specy monitorozza, ugyanonan megtudhatod a hardvereid névét is ha nem lennél azzal tisztában. De adia64 stressz teszt is jó, az is ugyanúgy kilistázza a hardevereket. Úgy 60C-ig nincs miért aggódni.
2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

alaplap: ASROCK n68c-s ucc

ram:2x2gb ddr3

processzor: AMD athlon II x2 250 (3,45Ghz-re van felhúzva)

winchester:toshiba DT01ACA050 500gb

videokártya:nvidi geforce GT240


Már nem mostani, kb 5 éves már tuti van.


Kipróbáltam az aida64-et. Úgy mondván mindennek a hőfoka optimális, kivéve az MCP-t, ami alaphelyzetben 61 fokot ír. Az azért nagyon sok szerintem. Ötlet?:)

2016. jan. 3. 16:07
 7/12 MGéza ***** válasza:
Hát az sok. És stressz tesztet néztél?
2016. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen csináltam azt is,de szerencsére semmi rendellenest nem jelzett, úgy hogy szerencsére nincs komoly probléma:)
2016. jan. 3. 20:38
 9/12 MGéza ***** válasza:
Tápod?
2016. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MGéza ***** válasza:
Vincsi állapotáról meg hd sentinellel tudsz tájékozódni. Ha leesett az állapota 90% alá, akkor van miért aggódnod.
2016. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!