Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép összerakása melyik szerviz...

Gép összerakása melyik szerviz, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

1,5 év múlva melg lesz az ára a 300k-s aztalimnak.

Minden el van terveezve csak az nem hogy kivel, hogy lesz összerakva.

Budapesten és környékén melyik szervizt ajánljátok erre a célra?

Hogy működik ez? Odadom a pénzt ő megveszi az alkatrészeket, felszámol hasznot, és 1 hét alatt megcsinálja?

Vagy angykeráron vesz és a 300as asztalit , ha adom neki a 300at abban a haszna is benne van?

Mi a garancia arra hogy nem egy használt pl. i5 6600-at rak bele az új helyett és a különbözetet zsebre teszi?


Ha nagyon nem jó, akkor a tesóm összerakja nekem (jól ért hozzá), csak mivel nagyon sok dolga van állandóan, ezért talán egy hónapig vagy többig is eltartana amíg megcsinálná.

De ha a fentebb írtak nem jók, és nincs más lehetőség akkor még mindig ott van ő , és benne megbízok.



2016. jan. 4. 02:50
 1/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Senki sem tudja, hogy másfél év múlva mit kapsz 300k-ért, lehetetlen megtervezni. Majd rendelsz pcx-ről, és 5k-ért összerakják neked egy nap alatt.
2016. jan. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 óra sincs összerakni egy gépet.
2016. jan. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másfél évre előre tervezel? Elég nagy hülyeség, addig még rengeteg minden változhat. Majd másfél év múlva kérdezz újra.
2016. jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

masfel het is nagy ido meg masfel honap is

masfel ev meg ezekhez kepest merhetetlen


miert nem jo ha bolt rakja ossze?


amugy "kifuto fiu" t is szerintem lehet szerezni


ö az orrod elott osszerakja rovid ido alatt es ennyi

2016. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Másfél év bőven elég arra, hogy utánanézz, hogy tudod otthon összerakni magadnak.
2016. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#5 +1 az is igaz, ha nem vagy te is olyan elfoglalt akkor masfelev csak eleg hogy megtanuld
2016. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

300k értékű asztalit fogok összerakatni 1,5 év múlva. Nem a mostani árakkal és alkatrészekkel azt csak azért csináltam hogy lássam kb mit kapok ennyiért.

Egy tiplit nem tudok rendesen megcsinálni, vagy tényleg egy szöget sem tudok beverni, így akarjak asztalit csinálni.

Még ha bele is vetném magam(de nem fogom)és belejönnék, akkor sem tudnám megcsinálni mert félnék hogy estleg rontok valamit.

A pcx-ről már én is rendletem 2szer.

Mindig minden jó volt és ezt bárki más is megmondja a pcx-ről, szóval abban megbízok.

1 nap alatt összerakják?! Az igen...

Persze 100 % biztonság, stb ott sincs tudom, de még mindig az tűnik a legjobbnak...

Apropó: én árukeresőn szedtem a dolgokat. Az a legocsóbb és az rendelkezik a legtöbb féle áruval tudtommal.

Ha pcx-szel csináltatom, van rá lehetőség hogy ne az ottani alkatrészekkel , hanem mondjuk olyanokkal amit én szerzek be?

2016. jan. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!