Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy gyenge a...

Lehetséges, hogy gyenge a tápegységem?

Figyelt kérdés

Konfig: AMD A10 7850K, 2x2GB 1333Mhz Kingmax (Dual Channel), Asrock FM2A88M Extreme4+, Western Digital Caviar Blue 500GB 7200rpm

Táp: HKC 400W ( [link]


Ha elindítok egyes játékokat, akkor a számítógépem lefagy, egy idő után. Kistesóm szokott Minecraftozni. Elindítja a játékot, és kirakja ablakos nézetbe. Egy idő után (3-4-5, maximum 10perc) a számítógép kékhalált kap, vagy fekete képernyőt ad, és semmire sem reagál. Ez a probléma jelentkezik CS:GO alatt, és egyéb játékoknál is. Ha kékhalált kap, akkor ezt az üzenetet dobja: MEMORY_MANAGEMENT_ERROR (Windows 10 64bit fut jelenleg, de win7 alatt is élt a probléma).

A driverek rendben vannak, integrált videókártyával játszik. Nincs húzva, minden a gyári értékeken fut (a BIOS gyári beállításokon van).


Az alaplap, memória, processzor zsír új, a HDD a Hard Disk Sentinel szerint 100% / 100%.


Ezek alapján én a PSU gyengeségére gondolok. Igazam lehet?



2016. jan. 4. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Tápot házzal együtt nem érdemes venni,a gyenge minőségű táp miatt.

Ennél olcsóbbat nem vegy [link]

2016. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nem érdemes venni.
2016. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
A gyenge táp nem ilyen hibát szokott okozni - nálad is valami memória gondot ír -, viszont ettől függetlenül az a táp nem egy ajánlott darab.
2016. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HKC tápot nem szabad venni, házzal együtt lévő tápot meg még úgy se szabad venni.

350APN-t pedig ajánlom én is nekem jóval többet fogyasztó gépet hajt meg.

2016. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassú a memória,vegyél gyorsabbat.
2016. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tápot mindenféleképpen cserélni fogom. Amikor 1x4Gb DDR3-as HyperX FURY memóriám volt, ami 1866Mhz-en futott, akkor is fenn állt a probléma, és sokkal gyengéb videóteljesítményt nyújtott a számítógép. Mondjuk ez lehet, hogy annak a hibája, hogy a CPU Dual Channel-t igényel...
2016. jan. 4. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:

pontosan.

a varázsszó : dualchanel. :)

2x4 giga ddr3 1600-as ram már vígan.

64 bites oprendszer 4 giga ram. 1,2 giga használ az oprendszer,minimum 1 gigát a videokártya,marad nem egész kettő.

az meg kevés a komolyabb játékokhoz.

nem véletlen írja a windowsod,hogy memoria kezelési hiba.

2016. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor veszek még 1x4Gbot :D
2016. jan. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!