Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a konfigba maximum...

Ebbe a konfigba maximum milyen vga illene?

Figyelt kérdés

Athlon II x4 640

8Gb ddr3 1333 Micron (2x4gb)

Chieftec gps-ab 500w


A procit ha tuningolom akkor? Kb 3,4 ig fel lehet húzni? Úgy akkor milyen kártyát hajtana ki?


2016. jan. 5. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A tápegység nem alkalmas tuningra, max GTX750Ti lesz jó Full HD-n.
2016. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Annyival többet fogyaszt majd a 95w os cpu a tuning miatt h ez a táp képtelen lesz működni vele? Ez hogyan jön össze?


Ne csak nvidia t írj. Amd re is kíváncsi vagyok légyszi.

2016. jan. 5. 11:31
 3/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

R7 360 (260/260X)

R7 370 (265)

GTX750Ti vel jarnal lejobban (35ezer korul) de hat te tudod


360 gyengebb 370 meg jelentosen erosebb


nem eri meg a cpu t huznod foleg olyan kicsit


a tap egy regi tipus mar, talan kioregedett is, nem lenne eleg stabil huzashoz, de hat te tudod megkockaztatod e

nem s teljesitmenyevel van a gond

2016. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Alaplapot ingyen kaptam mert ismerős új gépet vett és nem tudott vele mit kezdeni nem ért hozzá így nekem adta. tápom volt a fiókban, ramot meg vettem 10-ért 8gb ddr3-at. Ha felhíúzom a procit 3,4-re akkor nem egyenesen arányosan nő a fogyasztása? Vagy exponencionálisan? Mekkora lenne amekkora TDP-t már nem bírna el a táp a cpu felől?
2016. jan. 5. 11:46
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor leírom egyszerűbben: a STABILITÁSSAL van baj, nem a teljesítménnyel.
2016. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha nem fogsz processzort cserélni benne,akkor GTX750Ti vagy R7 370 lenne bele a reális.


De ha benne a van a pakliban hogy a közeljövőben Phenom x4-re váltasz,vagy újabb platformra,akkor GTX960 vagy R9 380 is mehet nyugodtan.

2016. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Akkor leírom egyszerűbben: a STABILITÁSSAL van baj, nem a teljesítménnyel."


És mekkora az a teljesítmény amit már nem bír STABILAN leadni? :D

2016. jan. 5. 12:38
 8/24 A kérdező kommentje:
Pl ha raknék bele egy phenom ii x4 970-et ami alapból 3,5Ghz és azzal működne akkor miért ne működne az athlon x4 3,4Ghz-re húzva? Én értem mit mondasz hogy nem stabil..de ha annyira értesz hozzá akkor részletesen leírhatnád hogy miért, főleg hogy más itt meg ajánlotta hogy tehetek bele nagyobb procit is..
2016. jan. 5. 12:42
 9/24 anonim ***** válasza:

Egy belépőszintű tápegység búgófeszültsége (magas elektromoszajszint ha úgy jobban tetszik vagy angolul ripple) vagy gyenge feszültségszabályozása (voltage regulation) miatt NEM LEHET biztonságosan tuningolni, mert egy OC-zott processzor sokkal jobban igényli a sokkal stabilabb áramellátást. Persze hogy rakhatsz bele erősebb processzort, de nem tuningolhatod, különben a processzor élettartama jelentősen romlani fog.


Ha annyira nem értesz hozzá. Nem véletlen, hogy vannak 5 ezres és 50 ezres tápok.

2016. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Azt eddig is tudtam hogy ilyen mercurí, codegen, hkc tápot nem teszünk gépbe.


Azt nem tudtam hogy miért érzékenyebb a tápra egy tuningal "elért" órajelű cpu mint egy gyárilag azon az órajelen működő cpu..


Tehát akkor ha szeretnék bele tenni egy pl phenom II x4 970-et akkor azt belerakhatom anélkül hogy gond lenne?

2016. jan. 5. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!