Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vsdd Nvidia . Melyik miért?

AMD vsdd Nvidia . Melyik miért?

Figyelt kérdés

Eddig nvidia párti voltam, áttérítettek amd-re. Ma áttérítettek nvidiára.

100 k-s kategóriában melyik a jobb???? Miért?



2016. jan. 5. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

100k-sban már tökmindegy, hasít mindegyik, a szintetikus tesztek pár fps-es különbségét meg úgysem veszed észre.


Ha nem csak az fps-t nézed, szerintem az nvidia valamivel jobb, a drivere mintha stabilabb lenne, legalábbis az amd-s katalyst egy hányás az nvidiához képest. Szerintem.

2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak saját vélemény : jelenleg AMD jobb,mivel sokat használok linuxot,linuxon játszok,és tapasztalataim szerint jelen pillanatba az AMD drivere jobb linuxon. :)
2016. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Windows 7 home premium, estleg majd frisítek win 10re később.
2016. jan. 5. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 Már nincs catalyst az AMD-nél,helyette van a radeon szoftver.

Nekem win 10-en nagyon jól muzsikál az amd,nvidiáról sajna nem tudok véleményt mondani,10-esen még nem volt hozzá szerencsém.

2016. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát Nvidiának a supportja meg a kidolgozása is jobb mint egy AMD kártyának .De az új 300-as széria be kell vallanom rendesen üt ezt Nvidia felhasználó ként mondom ! Tehát mind a két cég egy nagyon jó és megbízható cég talán egy hangyányival az NVidia jobb ha megnézzük a jelenlegi játékpiacot és az optimalizálásokat !
2016. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:D Banyek, tényleg más a neve. De lefogadom, hogy csak a neve lett más, ugyanolyan bloatware.
2016. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a neve lett más.

Egy gyönyörűen kinéző,rengeteg funkcióval ellátott program lett a radeon szoftver. :)

2016. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán van ilyen hogy most jobb az AMD vagy az NVIDIA. Inkább ár/típusokon belül vannak jobbak/rosszabbak.


1 kivételével akárhány AMD-s kártyával volt dolgom (nekem, ismerősnek stb.), minddel volt valami baj: Hol a drivere adta be a kulcsot, hol BIOS frissíteni kellett, hol VRM hibás lett, hol 1 év után bedöglött valamije, stb. Ez persze nem jelenti azt hogy az AMD rossz lenne, csak pont ilyen pechem/pechünk volt.


Azt viszont aláírom hogy az Nvidia drivere még az új AMD drivernél is jobb, de már az AMD-vel sincs probléma ebből a szempontból.

2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az új radeon software tényleg sokkal jobb. Annyit még mondanék hogy ha AMD kártyát veszel akkor Sapphire legyen a márkája azok jelenleg a legjobbak.
2016. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!