Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sem a videókártya sem a processzor használat nem haladja meg a 30%-ot mégis 30fps-em van a resident evil 6 bechmarkjában de az a vicces hogy full low beállításokkal és full max beállításokkal is akkor most mivan

konfig de egyébként más játékokban meg azt csinálja a gép hogy megy X fps-el aztán gondol egyet megakad lemeny kb 0-ra játékja válogatja aztán vissza X-re


Asrock Asrock 960gm-gs3 fx

AMD Phenom X4 965 BE

Kingston HyperX 8gb RAM

GTX 960

FSP 350W 60APN táp

Cooler Master Elite Knight 350 Ház



2016. jan. 6. 16:40
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tisztan tartod gepet es tapot?


nem te tuningoltad tul a 960 t? hutad ha nem is te vagy az?


965 BE huzva van?


fsp 350 apn nek nem feltetlen idealis ha a cpu 140w os tipus a 960 meg egy gyarilag rendesen oc zet tipus


de leginkabb alaplapi hibanak tunik (amit persze tap is okozhat szinten)


szerzivbe kellebe bevizsgaltatni szerintem


amugy pedig mindenkepp raferne egy fejlesztes, egy kicsit minosegibb uj tap es egy sokkal minosegibb alaplap...

gephazba meg annyi venti amenyi csak belefer

2016. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de igen én voltam a túlhajtós de azóta kipróbáltam a vidikártyát egy másik gépben ott semmi hibát nem produkált ma meg a gépet kipróbáltam egy másik táppal és úgy is fos volt a gépet pedig 1 hete ganéztam ki a tápban volt kb másfél kiló por -.- néztem hardveraprón asus b85 plus lapot ha a lap a hibás meg bele gondoltam valami core i3 4xxx-et hátha az istenek kegyesek lesznek mostmár hozzám és tudok játszani is vele majd normálisan
2016. jan. 7. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!