Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet vegyek?

Milyen tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

Egy Zalman Z3 Plus házba lesz egy asrock z97 anniversary laphoz. Proci i5 4460.VGA gtx 960. Az Inter-tech eps 650w-s tápnak nem ér el a procihoz a kábel szóval hosszú kábeles kéne,az se baj ha harisnyázott esetleg moduláris,fél moduláris. Gondolom olyan nagy teljesítményű nem kell.

EVGA Main Stream 430w

EVGA 500w 100-W1-0500-KR

Chieftec 500w GPS-500A8

Ilyesmi árkategóriára gondoltam.

Ezek melyike felelne meg a legjobban esetleg valami mást? Köszönöm a válaszokat :)



2016. jan. 7. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

XFX PRO 450

EVGA 500B

FSP Hyper 500, ha nincs már pénz

2016. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egyik sem ami kerdesben van


#1 +1


a tapot akkor is cserelni kellene ha kabel elerne


amugy van hosszabbito olcson amit egy jo tapon lehetne hasznalni ha szukseges

2016. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

50cm es a 24 meg a 4+4pin rajta

(elvileg, gyartoi kezikonyv alapjan)

mennyi kellene hogy elerjen?


Chieftec 500w GPS-500A8


ennek ugyan ugy 50cm esek a kabele szoval ezert sem felelne meg...


xfx nek nem talaltam hivatalos infot de az jo szokot lenni atlagos alsotaposokba (z3 plus teljesen atlagos)

core edition ra prohardver 55cm es kabeleket ir, gondolom akkor ennyi lehet ennek is


a tobbinek hosszu kabelei vannak

2016. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem mértem le hogy mennyi kellene. Igazábó ha csak az alaplap van a házban pont elér,de ha már bepakolok minden cuccot akkor nem ér el. Ha hátul vezetem el a kábelt akkor sem ér el,majd később lemérem.
2016. jan. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!