Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core i7 4790k process...

Az Intel Core i7 4790k processzorhoz amit adnak gyárilag paszta, az mennyire jó? Vennem kell mellé egy jobb minőségűt, vagy jó lesz az is?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiába néztem, még csak arra se jöttem rá hogy eleve milyen pasztát adnak hozzá :/ Elsősorban azoknak a válaszát várnám, akik ilyen procit vettek, és tudnak róla mondani valamit. Persze bárki válaszolhat, ha jót tud mondani :D

2016. jan. 7. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni. Mivel a paszta a gyári hűtőn van rajta, így azt kell használnod, ha nem akarsz másik pasztát venni. Ha tuningolnál, akkor meg úgyis kevés az a hűtő.
2016. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaaa, én azt nem tudtam hogy a gyűri hűtőn már rajta van alapból :D Azt hittem adják hozzá egy tubusban, vagy mittudomén, érted :D Köszi az infót, akkor mindenképp új paszta lesz, mert más hűtőm lesz hozzá :)
2016. jan. 7. 19:10
 3/3 Trevor. ***** válasza:

Arctic MX-4"jobb hűtő és mehet a tuning.

A hűtőre van rávíve 3 csíkban, csak rá kell rakni a hűtőt a procira és az elkenődik magától.

2016. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!