Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkora a kezem mint egy 12...

Akkora a kezem mint egy 12 évesnek és szeretnék egy logitech g402 szerintetek kényelmes lenne nekem?

Figyelt kérdés

#Logitech g402
2016. jan. 8. 13:38
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
lany vagy?
2016. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2016. jan. 8. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után megszoknád a fogást nekem is régen egy batár egerem volt most meg van egy pici logitech M185 és nekem is szokatlan volt eleinte de megszoktam ! "vagy megszoksz vagy megszöksz " :D
2016. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
viccet félretéve nem lenne gond! Bár nem tudom menyi idős vagy de ha még növésben vagy akkor fölösleges kicsit venni mert minek váltogatni, vedd meg ezt és akkor nem lesz gond ha véletlen még nőne a kezed!
2016. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, neked ajánlottam már a Roccat Kone Pure Opticalt, még mindig fenntartom. :)

A G402 elég nagy egér, és szinte csak tenyeres fogással lehet optimálisan kezelni. Ha kicsi a kezed, akkor vagy nagyon elöl kell rajta fogást találni (így elég kényelmetlen), vagy nem fogod elérni az elülső gombokat (G7, G8 és a sniper gomb).

2016. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már biztos hogy nem a g402 lesz hanem a roccat mert jobban megnéztem a g402 és a kezemen nem tudtam elképzelni kényelmesen
2016. jan. 8. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom, már másik egér mellett döntöttél, de azért leírnám a tapasztalataim, apró kézzel rendelkező lányként. (Az ismeretségi körömben senkinek nincsenek olyan rövid ujjai, és pici keze, mint nekem.)


Nemrég röpke MediaMarktos egértapogatás után döntöttem úgy, "kényelmes lesz az..." alapon, hogy megveszem neten. Megvettem, és igazából meg vagyok lepődve, hogy mennyire kényelmes. (Igaz, tenyeres fogásom van, elismerem.) A gombokat gond nélkül elérem, nem kell elmozdítanom a kezem az egérről, hogy a legtávolabbit nyomkodjam. Még az épphogy 7 centis (igen, megmértem) mutatóujjammal is. A G402-nél nagyobb már nem kellene, mondjuk.


De őszintén szólva, én nem vennék úgy egeret, hogy előtte nem volt lehetőségem valahol legalább megfogdosni, kipróbálni, hogy illene-e a kezemhez. Más lehet merész, és "megszokom majd" elképzeléssel, vakon rendel internetről. Én nem. Még ha igaz is, hogy meg lehet szokni.

2016. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!