Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy (obb) gépház egy jobb...

Nagy (obb) gépház egy jobb léghűtéshez?

Figyelt kérdés

Hello!


Jó 1 éve vettem a gépet, és úgy érzem elérkezett a pillanat, hogy az i5-4690k procim (sharkoon vg4 gépházzal) kapjon egy külön hűtőt. Eddig alap járaton ment, semmi gond nem volt vele, de most van rá keret, hogy kicsit fejlesszem.

Alaplap: Asus Maximus 7 HERO lap. Fontos szempont lenne, hogy NE lógjon a RAM slotok fölé, mivel jelenleg magasított profilú Corsair 1600MHz-es RAMjaim vannak és tervezek bele még 8 gb-ot (2x4 kit). Az meg kicsit gáz lenne ha a batár hűtő miatt nem menne bele a slotba a RAM.


A gépben van egy szép hosszú gtx 970 G1 gaming kártya (320 cm) az férjen be rendesen az új házba, illetve oldalszélesség miatt a hűtőnek megfelelő belső méret.


Hűtőnél hogy lég vagy vízhűtés nekem mindegy, amíg jól működik.


Keret 50-55 ezer körül gondoltam maximum, házhoz szállítással együtt.



2016. jan. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
NZXT S340 + Be Quiet Dark Rock Pro
2016. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Dark rockból csak pro 3-at találtam, amivel régebben is szemezgettem, csak pont bejön, hogy az egyik ram slot fölé megy és a magasított profil nem fér be sajnos :(
2016. jan. 8. 16:22
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Schyte Grand Kama Cross2

ThermalTake NiC F4

Noctua NH-U12S

Alpenphoehn Himalaya


ezek direkt magas profilu ramokhoz vannak

en tobbet nem tudok

2016. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2016. jan. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!