Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghajlott az alaplapom?

Meghajlott az alaplapom?

Figyelt kérdés

Van egy Gigabyte Z97X Gaming 3 alaplapom és a portoknál észre veheto hogy gorbén állnak, ez normális? Egyébként meg minden mukodik, csak félek hogy idovel baj lesz! Képek: [link]


[link]



2016. jan. 10. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az alaplapot ki szerelte be a gépbe? Hátlap nincs hozzá, vagy eleve már nem lehetett berakni?
2016. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, én tettem ossze a gépet, hátlap van csak már miután osszetettem jottem rá hogy kihagytam és akkor hagytam már!
2016. jan. 10. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Mikor vetted észre, hogy hajlott? Már az összerakás után rögtön? A procihűtő bepattintásakor nem lett megnyomva túlságosan a lap? (ugye nem lefektetett lapba nyomtad (pattintottad) be felülről a hűtő lábait?

Milyen súlyú a hűtő+venti? Nem valami nagy "böhöm" és az hajlítja meg? (Az adatlapján nincs a komplett hűtés súlya megadva?)

Kis türelmet, nézem az alaplap képét, hogy lehetne kiküszöbölni a hajlást...

2016. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
...ez utóbbi ötletem lehet hogy hülyeség, hiszen az alaplap függőlegesen áll a gép működése közben (vagy nem?)...
2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A házban van anyag rendesen? A csavarokat kilazítva enyhül a hajlás?
2016. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen a CPU huto! Hát nem tudom mikor hajlott meg, novemberben tettem ossze a gepet, de ma vettem észre! Egyébként baj ha hajlott, ha ugyanugy mukodik?
2016. jan. 10. 20:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Hutot amikor novemberben tettem ossze a gepet akkor az alaplap dobozán tettem rá majd ugy bele házba, most meg a házban volt alapbol!
2016. jan. 10. 20:08
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen volt egy honapja, akkor is megvolt hajlitva?
2016. jan. 10. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kis ív már látszik ezen a képen is...

Van egy kis dolgom, utána írok privátban. Oké?

2016. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben!
2016. jan. 10. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!