Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zizzeg a fejhallgatóm...

Miért zizzeg a fejhallgatóm amikor az egeret mozgatom, vagy gépelek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy furán hangzik, de tényleg ez van.


Próbáltam már külső hnagkártyát, mindent. Most is zizzeg, minden billentyűleütésnél. Már egyáltalán nem tudom hogy mit tegyek.


Amikor szöveget jelölök ki, akkor a legroszabb.


Próbáltam már használni más elosztót, közvetlenül a falba dugni a gépet, de semmi.


Akkor is zizzeg ha egy oldal tölt, vagy egy linkre viszem az egeret (még görgetésnél is!!!). Úgy tűnik akkor zizzeg amikor a gép dolgozik valamit. Kibírhatatlan.


Mindeni hülyének néz, de higyjétek el kérlek, nem kitalálom.



2016. jan. 14. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
És igen, kerestem már rá a neten, sok mindent próbáltam, de semmi haszna.
2016. jan. 14. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Az áramkörök miatt mivel összeszedi a zajt róla. Használj digitális hangkártyát és hozzá való fejest az nem fog zizegni, mivel nincs zaj. Csak az érzékenyebb fejhallgatókkal halható, gyengébb minőségűvel én nem vettem még észre.
2016. jan. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor zizeg ha a razer synapse-be bekapcsolom a surround hangzást, hallgatok valami zenét majd megállítom és sistereg egy 5másodpercig, és abba hagyja, szóval nem annyira zavaró
2016. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
razer kraken pro+asus xonar dg hangkártya
2016. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!