Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Passzol a konfig a videó...

Passzol a konfig a videó kártyához?

Figyelt kérdés

Alaplap : asus B85M-G

Proci:i5-4590

Memória: 2x4GB Kingston ram

táp : raider 550

ház : M-tech FM12A

Videó kártya : Sapphire r9 390 Nitro


Na szóval ezt a konfigot működésre tudnám-e bírni? :) Minden megvan kivéve a vidi kártya . Nagyon sokat filóztam a 970 és az 390 közt de azért döntöttem így mert nagyon szeretem a sapphire márkát ( pedig Nvidia párti vagyok) És a 3 venti sem rossz néztem sok fórumot tesztet és bárhogyan néztem a játékok nagy részében az 390n jeleskedett (néha még az Nvidia gameknél is és sokszor még FHDban is!) Szóval ez jó lenne mint videó kártya? (ha nem ajánljátok akkor írhattok pár tippet milyet vegyek!) A házat ha szükséges cserélném (tudom nem egy csúcs ház) de ha meg lehet oldani ebben a házban akkor még jobb! Szóval a kérdés hogy így működne passzolna minden ?


Előre is köszönöm!



2016. jan. 14. 21:21
 1/4 meszike91 ***** válasza:
Jó lesz.
2016. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen , passzol , bár az a ház nagyon rossz lesz a 390-nek , meg az i5-nek légáramlást tekintve.
2016. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom szerintem is csere lesz csak átmenetileg, mert vagy ezt vagy azt (nem egy nagy összeg már a ház a vidihez képest de nem kell minden pénzt egyszerre elszórni) Tehát belemenne? ha kicsit szűkösen is ?
2016. jan. 14. 21:52
 4/4 MGéza ***** válasza:
Egy ilyen kis összegen akarsz spórolni, ami mellesleg az egész konfig teljesítményét befolyásolni fogja? Szerintem vegyél egy zalman z3 házat, kapsz bele gyárilag 3 ventit és csak 11E.
2016. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!