Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez lehet az alaplap hibája?

Ez lehet az alaplap hibája?

Figyelt kérdés
Most vettem egy asus H81m-r alaplapot, es miutan mindent osszedugtam, inditanam, de nem jon be a windows 7. A kis kezdoikon egy pillanatra feltunik, azutan par masodpercig tolt, majd azt a ket opciot ajanlja fel, hogy windows inditasa javitassal, vagy pedig normal modu inditas. Ha a normalt valasztok akkor resatrol es ugyanez bejon, ha pedig a javitast, akkor bejon valami javitasos oldal, par percig keresgel, de nem tud csinalni semmit, majd a befejezesre kattintva az egesz kezdodik elolrol. Mi lehet a gond?

2016. jan. 15. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Új alaplap vásárlásnál cserénél a windows-t is újra kellene rakni! Szerintem ez a baj!
2016. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Windows újratelepítés
2016. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az avhelyzet, hogy egy nagyon regi gepet ujjitottam most, es a regi alaplapon meg ide kabellel csatlakozott a dvd olvasom, az uj alaplapon meg mar nem volt,ide csatlakozo. Ezert ujratettem a rendszert ketszer is, csak a regi alaplap volt a kozvetito, aztan amikor radugtam az ujra, akkor ez jott be. Probaltam a dvdt atmasolni pendrivera, de aztan hiaba allitottam be az uj alapnal, h az usbrol bootoljon, nem csinal semmit.
2016. jan. 15. 08:04
 4/6 MGéza ***** válasza:
Egy dvd meghajtó újonnan 4-5E, veszel egy új gépet de pont erre nem futja?
2016. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, csak annyira kiestem a dologbol, hogy nem gondoltam, h azoknak is mas mar a csatlakozoja.
2016. jan. 15. 10:22
 6/6 MGéza ***** válasza:
Én is jártam így, de a hiány pótolható.
2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!