Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 64 Gb-os SDXC kártyát 32...

64 Gb-os SDXC kártyát 32 Gb-osnak ismeri fel a gép, miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy 64 Gb-os SDXC kártyát, de a gép formázni akarja. Ha rányomok, hogy formázás, a kapacitása csak 27,6 Gb. A telefon formázás előtt 59 Gb-osnak írta ki, miután megformáztam, a telefon is 27,6 Gb-osnak írta ki, majd amikor a telefonon töröltem a tartalmát, akkor megint 59 lett és a gép ismét formázni akarta. Mitől van ez?

2016. jan. 15. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
HOl vetted? HA ebay, használt piac, jófogás... Akkor egy hamis példányt kaptál.
2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
#2 +1, gyanús, hogy hamisat vettél.
2016. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, volt / van rá frissítés. Vagy átvertek.


[link]

2016. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szinte biztos, hogy átvertek. A memória kártyáknak is van egy belső programja amit át lehet írni. Ha az OP megkérdezi mekkora a kártya , ez a belső program azonosítja magát és ad információt a méretéről. Egyszerűen lehet tesztelni minden memória kártyát és USB tárolót: kezd el kiírni rá a kapacításásnak megfelelő ( Pl 64 gB ) anyagot. Ha buherált a kártya vagy egy végtelen kiírásba kerül vagy bár látszólag rákerül az anyag de visszaolvasásnál hibát ír ki.
2016. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!