Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 4-ezni szeretnék....

Battlefield 4-ezni szeretnék. Szerintetek elvinné ez a gép + 4 GB RAM memóriával multiba?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek, hogy ilyen alap dolgokat kérdezek, és talán mondhatom értelmetlennek is.

Processzor: Intel i3 (állítólag 4 mag dx diag szerint) 3.2Ghz

RAM: 4 GB.

Videokártya: GeForce GT610. 2GB 64bit

Sajnos tudom h elég gyenge. És őszintén letoltottem régen a single player-t és elvitte, de nagyon akadozott...

Szerintetek ha teljesen kitakarítom gépem és bővíteném 4GB RAM memőriával a gépem akkor tudnák vele multiplayerezni?

Annyi a lenyeg hogy ne akadozzon. Akar minimális grafikán is szívesen játszanék,nem vagyok annyira fanatikusa

. VGA cserére egyenlőre nincs keretem.

Tehát a kérdés: +4GB-vel szerintetek elfutna multiplayerbe?

Elnézést kérek a tudatlanságomért.

Tapasztalatok esetleg :)?



2016. jan. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Sajnos a vga-ra szükség van. A tiéd nem jó jozzá ,hiába veszel +4 gb ram-or akkor is akadni fog! Ajánlott egy gtx750 ti, vagy egy gtx660.
2016. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Hozzá" akart lenni!
2016. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.Esetelg valaki valami bíztatót ?

Láttam YouTube-n egy videót ,ahol valakinek hasonló hardverrel elég szépen vitte ...

2016. jan. 17. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kicsivel jobb a videó kártyám (AMD HD6870 1GB), de simán megy vele a bf4, szerintem nyugodtan megpróbálhatod. Én jobban aggódnék a 4 giga rendszer memória miatt, azzal is elmegy, de 6 giga ram-al sokkal jobban fut a játék. Viszon lehet hogy téged kárpótol majd az i3-as proci, ami elég erős hozzá, sőt.


Valószínűleg low beállításokkal fogsz játszani, de a bf3-hoz hasonlóan a bf4 is gyönyörű low-on.


Ajánlanám még a BF4 Setting Editor programot, amivel kikapcsolhatod a DX11-es effekteket és ezzel nagyon sok fps-t fogsz nyerni!


Szóval hajrá!

2016. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,kedves utolsó,és a többieknek is. Elmegy az enyémmel is,nemvolt gáz,este letöltöttem a RELOADED verziót és minden rendben,már csapattam neki ^^ :'D A probléma az,hogy nem lép tovább egy missziónál,de megpróbálok rá letölteni egy frissítést.
2016. jan. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!