Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az a kérdés hogy mit válasszak...

Az a kérdés hogy mit válasszak 150e ft ért?

Figyelt kérdés
Videózóm . Ennél is szeretnék maradni . Eddig nem volt semmilyen profi eszközöm az egészet a sony xperia m4 aquámmal csináltam. Segítséget szeretnék kérni hogy mit vegyek a fejlesztéshez . VEgyek egy jobb telefont és majd aztán a többit ? vagy vegyek egy laptoptot (ASZTALI GÉPEM nem lehet)? ESetleg egy kamerát ? Egyébként nagyon szeretem a virtuális valóságot és fotózni is szeretek .Ezekhez is jöhetnek a tippek ! :)

2016. jan. 17. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet asztali géped?
2016. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jövőre kolis leszek e ezért inkább biztosra mennék.
2016. jan. 18. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erős a géped. A vr szemüvegnek elég durva gépigénye van.
2016. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anc ***** válasza:

Milyen témában videózol? Az sem mindegy, hogy a videókat csak saját szórakoztatásodra készíted, mint hobbi, vagy komolyabban érdekel a szakma. :)

A videóvágáshoz mindenképpen szükség van egy jó gépre (én asztali gépet választanék, de írtad, hogy az nem játszik nálad), úgyhogy ha laptopban gondolkozol, akkor nem árt, ha SSD van benne és minimum i7-es proci. Tároláshoz külső vinyót használnék a helyedben vagy valami felhő alapú tárhely szolgáltatásra fizetnék elő.

Ha a fényképezésben is gondolkozol, akkor egy középkategóriás DSLR akár egy jó választás lehet, mindenképpen olyat válassz, amivel videót is lehet rögzíteni.

Én a helyedben körbenéznék Vaterán, és használtan szereznék be néhány cuccot. :) Pl.: videózáshoz szükséged lesz állványra, amit használtam simán meg tudsz venni, és azt fotózásnál is tudod használni

2018. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!