Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HyperX Cloud 2 fejhallgató...

HyperX Cloud 2 fejhallgató beállítások?

Figyelt kérdés
Vettem egy HyperX Cloud 2 Pro 7.1 fejhallgatót. Nem tudom hogy be kell-e állítani valamit hogy még jobb legyen a hangja. Nem volt még megközelítőleg se ilyen jó fejhallgatóm, ezért kérdezem. Bedugtam a gépbe a 7.1-es USB csatlakozóval, aztán be kellett állítani a vezérlőpult->hang opciónál alapértelmezettre hogy működjön. Ezen kívül nem állítottam rajta semmit. Azt vettem észre, hogy néha kicsit recseg ha nem szól benne semmi, illetve hogy kevés a basszusa. Ezeken szeretnék változtatni, illetve ha tanácsoltok még beállításokat a számítógépen akkor szívesen kipróbálom. Egyébként Windows 10 van a gépemen, és egy Asus alaplapom van, ebbe dugtam a fejhallgatót. Van Realtek HD hangkezelőm is! A válaszokat előre is köszi!:)

2016. jan. 17. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!