Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a megoldás arra hogy win7...

Mi a megoldás arra hogy win7 töltő (amikor a 4 kockaszínt töltené be) képernyőnél megakad a gép és utánna újra indul?

Figyelt kérdés
Az a helyzet havertól kaptam ezt a konfigot gt 8600 ddr2 2gb ram van benne egy silentstorm 560w táp két 80gb vinyó az egyiken win7 az alaplap msi ms7253 ver 1.0 alaplap benne valami am2 2 magos amd proci nem tudom mennyi az órajele és bekapcsolom a gépet be jön az alapképe az msi utánna a win7 töltő képernyője az a 4 kocka mikor össze alakul és nekem még meg se jelennek a piros elkezd és utánna lefagy és újra índítja magát és folyamatosan ez erre mi a megoldás

2016. jan. 17. 22:18
 1/3 Tengor ***** válasza:
Live oprendszerrel és HDSentinellel megnézni a HDD-t, aztán ha 100-as, akkor újratenni az oprendszert, hanem 100-as, akkor cserélni.
2016. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Esetleg próbáld ki, hátha Csökkentett módban elindul.

MSI logónál F8-at kezd el nyomogatni, amíg az indítómenü meg nem jelenik, és ott válaszd a Csökkentett módot:

[link]

2016. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masik gepen jo behoz mindent de ezen nem hat az lesz hogy ujra rakom
2016. jan. 21. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!