Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék az alábbi...

Honnan tudnék az alábbi típusú laptopba videokártyát venni?

Figyelt kérdés
A laptop típusa: ASUS K55VM ( i7 3610QM, 6 GB RAM, 750GB HDD, stb.) Előre is köszi!
2016. jan. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2016. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1.+1.

A Laptopok,Notebook-ok és Netbook-ok 99%-ba nem lehet cserélni VGA,IGP esetén se lehet.(a tiéd ide tartózik)

2016. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jelenleg 2Gb-os Geforce GT 635 van benne. Mikor szétszedtem takarítani láttam, hogy külön portban van a dedikált kari, ezért gondoltam, hogy akkor cserélhető is... vagy mégsem?

2016. jan. 18. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem egy wifi kártya volt inkább?

Mert a videokártyákat általában forrasztani szokták az alaplapra.

És aki tud szerezni és ért hozzá az igazából tudja is cserélni ha forraszt, de úgy veszik minden garancia, meg veszélyes is.

2016. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezen már nincs gari. Tuti, hogy nem a wifi volt, azon nem megy át a hűtőcső ;) Ez nincs forrasztva, ki tudom venni a portból, csak macerás.
2016. jan. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!