Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működőképes ez a konfig?

Működőképes ez a konfig?

Figyelt kérdés

[link] Action=config&getConfig=1&alaplap=65466&processzor=888034&memo=657333&memo2=0&vga=865731&ssd=0&vinyo=100544&tapegyseg=18468&haz=408833&huto=97555&cd=139042&bill=&eger=0&monitor=0&oprendszer=0&geposszeszereles=1&rendszertelepites=0


Sziasztok!Az lenne a kérdés, hogy ez a konfig élet képes-e vagy elnézhetem valamit pl.: 500wattos táp elég-e hozzá stb. Ha máskép csinálnátok akkor, hogy? Tanács tipp jöhet.



2016. jan. 18. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez 300W-os is elég, de nem a tápegység teljesítményével, hanem a minőségével van a baj, főleg OC rendszer alá nem ajánlom ezt a modellt.

Ha szorzózármentes processzort nézel ki, akkor lehetőleg olyan lapot nézz ki, amin erős a VRM, de akkor már legyen Z170 is (ha nagy a HDD tárhely, akkor gondolom lesz később RAID tömb is, ahol tényleg célszerű).

Ugyanígy hiába van jó processzorhűtő, ha a ház maga elég rossz anyagot használ és kicsi a légáramlás.

DVD íróba nem tudok belekötni, de már nem vennék, mivel már a lemezek majdnem kiszorultak a piacról.

Videokártya aránytalanul gyenge a konfigurációhoz, de ha hosszútávra tervezünk, akkor elfogadható.


Én ekkora költségvetésből inkább lemondanék az OC-ról és egy normális H170/i7-6700 kombinációt javasolnék. Persze azt nem mondtad még, hogy mire kéne.

2016. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Valahogy így képzeltem el. A RAM-okkal, HDD-vel, hűtéssel és egyebekkel sokkal könnyebb spórolni, mivel bármikor bővíthető a konfiguráció, illetve lemondtam az OC-ról azért cserébe, hogy magasabb minőségű alkatrészeket (és sokkal erősebb videokártyát) be tudtam szorítani. Én így javaslom.

2016. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!