Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap még jó volt a számítógé...

Tegnap még jó volt a számítógép de ma már nem. Mit tegyek? (részletek alul)

Figyelt kérdés

A gépem: Gigabyte h81m alaplap

Intel Core i3-4160 processzor

AMD Radeon 260x san híre videókártya

Hipro 430w tápegység


Tegnap még tökéletesen ment, de madár nem működik. Elindul, forognak a ventilátorok, de nincs kép, meg az egér se világít. Minden zsír új benne, egy hónapig volt jó. Nem csináltam vele semmit, de mégis. Kérlek segítsetek!



2016. jan. 20. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán nem a tápon kellett volna spórolni, minden esetre nézd meg minden rendesen össze van-e dugva, nem-e csúszott ki valami kábel, alaplapból vagy vgaból.
2016. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 1 hónapos, mért nem viszed vissza a boltba? Még garanciális... Majd ők megmondják mi a gond... vagy több külön helye vásároltad az egyes részeket?
2016. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem elég erős a táp, de hiba nélkül ment vele a gép. Már kifújtam mindent és még is mozgatta, de nem jó. Azt vettem észre, hogy a videókártya ventilátorja mindig megállapodás és újra elkezd forogni. Valami ötlet?
2016. jan. 20. 10:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig megáll és újraindul a ventilátor, bocsi, csak az automata javítás csinálta
2016. jan. 20. 10:31
 5/10 HUN_Sector ***** válasza:
A táp lesz a ludas. nem tudja a megfelelő kakaót leadni a gépnek. Lehet azért, mert elengedett valami silány forrasztás az alaplapon, vagy megpukkant egy kondi. Ez egy olcsó táppal bármikor megeshet, egyik pillanatról a másikra. Gariztasd.
2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HUN_Sector ***** válasza:
(bocsánat, félrefogalmazás: szóval elengedett egy silány forrasztás a táp nyákján - nem tudom miért alaplapot írtam)
2016. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A tápra nincs garancia, de találtam egy másikat, ami csak 350w-os, bekapcsolni bekapcsolni, ad hangot, hogy bekapcsol a windows, csak a videókártya nem ad jelet a monitornak és csak fekete kép van. Kevés hozzá az energia, vagy valami más?
2016. jan. 20. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Hangkartya alatt a vgara gondolsz, vagy valoban van kulon hangkartya? Most mar tenyleg kene keresned egy hozzaerto ismerost es elvinni hozza a geper.
2016. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen hangkártya? Én a videókártyáról beszéltem, de mindegy, mert van egy 420w-os tápom, csak kölcsönadtam valakinek és visszakérem, majd azzal fogom kipróbálni.
2016. jan. 20. 21:22
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azt irtad MINDEN zsir uj, es a tap megsem az


de mellesleg lehetne uj is van egy csomo hasznalatra nem alkalmas tipus, foleg olcson


ugy veled kerdezo hogy: "tap az tap" ?


mert akkor nagyon rossz iranyba tartasz


kellene valami normalisabb legolcsobban majd ha teheted ezek:


be quiet! Pure Power L8 300

be quiet! System Power S7 350

Enermax Triathlor 300

Enermax MaxPro 400

SeaSonic S12II 350

2016. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!