Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy Phenom x4...

Szerintetek egy Phenom x4 9600 Quad core cpu jóban lenne egy gtx 750 Ti-vel vagy kevés lenne neki?

Figyelt kérdés

Ha ebben gondolkodom szükséges lenne egy proceszorváltás mellé, vagy ráérne később is? Játékra kellene ( Far cry 4, AC unity/ Syndicate, és a későbbiekhez amik kijönnek majd idén )

Mos a proci melett egy AMD Shappiere 6770-es kártya van amivel mondjuk egy Witcher 3-mat élvezhetően (25-30) fps-el tudtam játszani.

Mit gondoltok? esetleg valami tanács? Megvegyem a 750 ti-t a proci mellé és utána később proci, vagy ráér majd a proci csere pár hónapot? Vagy előbb proci utána videó kártya?

Válaszotokat előre is köszönöm!



#processzor #AMD Gforce #GTX 750 TI Játék
2016. jan. 20. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Witcher 3-hoz a jelenlegi géped kevés, de még a gtx 750 Ti-vel sem fogsz élvezhetően játszani.


[link]

2016. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Witcher 3-mat már élvezhetően kijátszottam a mostani konfigommal, és a DLC-t is! :)
2016. jan. 21. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, vannak még csodák.
2016. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feketeruhasember ***** válasza:

Utolsó: Nem csak 60+ fps el lehet játszani..ha ő így élvezi akkor hajrá. Emlékszem anno hogy örültem mikor gyerekként végigvittem a nfsmw et egy integrált via s3g unichrome pro igp vel (ment vagy 12 fps el) és mégis esküszöm akkor annyi évesen nagyobb élmény volt mint most ugyanez a játék ultrán mérhetetlen fps el egy modern gépen.


A kérdésre: Elvileg ez a proci nem hajtja ki ezt a kártyát, kicsit jobb lesz, de később ha ki akarod használni a 750 et akkor vegyél egy jobb procit pl vlamilyen phenom ii t

2016. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!