Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy core i5...

Szerintetek egy core i5 lg1156 foglalatú proci és egy asrock alaplap jó kombináció? Plusz egy 4gigás ddr3 ram?

Figyelt kérdés

alaplap : [link]

proci:

[link]

ram:

[link]


2010. márc. 27. 19:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
egy ilyen házba ez belefér: [link] ?
2010. márc. 27. 19:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Én gigabyte lapot néznék inkább, és bele megy a házba.
2010. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ThodEE GoD ***** válasza:
Inkább Gigabyte ...
2010. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább Gigabyte, és inkább Kingston memó. Bár i5-ot eleve nem vennék, de te tudod.
2010. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát magyarázd meg miért.Ezért kérdeztem hgoy érdemes-e .Tehát mond el mi a baj az i5-el
2010. márc. 27. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert i5 alá méregdrága az alaplap, és ahogy látom, spóroltál is rajta. Megvártam volna az új Phenom processzorokat, hátha lejjebb megy az 1156-os lapok és processzorok ára, ha már mindenképp i5-ot akarsz (arról nem is beszélve, hogy amíg a Ft a bányabéka s*egge alatt van, addig nem éri meg venni semmit).
2010. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én inteles vagyok .EGyszer megéri kiperkálni egy jó lapért.Olvastam egy tesztett amit én néztem az 2.6 egy mag és a proci alapjáraton 2.8-ra húzza magát de hűtéses bioszos maceráció nélkül felmegy 3.2-re.A teszt nem hazudik .De majd megkérdezek még egy informatikust is mert érétékelem hgoy segíteni akarsz.És mindenki válaszának utána fogok kérdezni.
2010. márc. 27. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy AMD-t vegyél, hanem azt, hogy várd meg a konkurencia újabb cuccait, hogy essen az Intel cucc ára (amúgy nyugodtan vehetnél AMD-t is, ár/teljesítmény aránya sokkal jobb).


Ha meg megéri szerinted kiperkálni a minőségi alaplapra a pénzt, akkor ne Asrockot vegyél, hanem egy 40 ezres Gigabyte-ot.

2010. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy ilyen amd proci megéri?ehez jó a mostani alap lapom vagy kell hozzá egy új?mer tmost intel procim és foxconn alaplapom van . link: [link]
2010. márc. 27. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzá a lapod. Amd procihoz amd-s lap kell. De viszont az a proci simán veri az i5-öt
2010. márc. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!