Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati HD 4870 512mb gddr5 256...

Ati HD 4870 512mb gddr5 256 bit. Színes kockák, Két függőleges fehér csík. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Játék közben lefagyott a gép. Színes krix-krax-ok jelentek meg. Ujraindítottam utánna csak két fehér csík és aztán kékhalál. Csökkentett modban elindul de sok fehér betü színbolumok csikok vannak a képernyőn.Mi lehet a baj?

2016. jan. 23. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem haldoklik a kártya. Van integrált, vagy más egyéb kártyád? Azzal is ki kellene próbálni.


A kártya hűtése üzemel, nem melegszik túl rendszeresen?

2016. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MGéza ***** válasza:
100%
Jó esetben a foglalat a hibás, de a kártya vélhető korából ítélve inkább az első válaszolónak van igaza.
2016. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van egy másik gép, átraktam abba. Ugyan azt produkálja. Javítani gondolom nem lehet.Gondoltam a kemény hét után kikapcsolódás képpen száguldozok egyet nfs run-al. Nem jutottam messze. Mennyibe kerül egy kártya ami legalább ezt a teljesítményt tudja? Amúgy decemberbe vettem 9ezerért.Ez volt az utolsó használt kártya vételem.

Lehet fontos info hogy ebben az alaplapban már halt meg egy kártya.

2016. jan. 23. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Mennyit tudnál rászánni? Újonnan GTX 750 alatt nem érdemes venni semmit véleményem szerint. A 750 meg erősebb a 4870-nél.

Nem is magával a használt kártya vásárlással van baj, hanem azzal hogy ez egy nagyon régi példány. Na ilyet már nem szabad venni. A legjobb ha még van rajta garancia.

2016. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is a 750 gtx re gondoltam. De félek, hogy az alaplappal van gond és tönkreteszi azt is. Alaplapot meg nem tudok venni mert FM2 procihoz már lehet nem érdemes.
2016. jan. 23. 13:09
 6/10 MGéza ***** válasza:
Az a tápodtól is függhet, az mi, típus szerint? Újonnan nem ajánlható sajna semmi. Hasonlót ebben az árban bármikor kapsz hardveraprón, új játékos sajna kizárva. Jobb teljesítményt az ati 6850 vagy a 7770 nyújtana néhány ezressel többért.
2016. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a Táp Chieftec iARENA GPA-450S 450W.
2016. jan. 23. 13:40
 8/10 MGéza ***** válasza:
Hm, hát az iARENA nem egy stabil táp, nem ártana valami megbízhatóbb, lehet ő a felelős inkább.
2016. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MGéza ***** válasza:

Ajánlat helyette, ennyiért ennyi garival én vinném tőle, neked tökéletes lenne:

[link]

2016. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kártya tényleg kuka. Újra pasztáztam megtisztítottam, próbáltam a gyári értéknél is lejjebb venni a teljesítményt de csíkos kockás, ha egy hetet pihen elindul hibátlanul amíg el nem indítok valamit. Ideiglenesen beszerzek egy APU procit bohóckodni. (AMD FM2 A6-Series A6 6400K - 3,90GHz BOX) Aztán ha nyerek a lottón veszek egy videókártyát.
2016. febr. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!