Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megnézni hogy...

Hogyan tudom megnézni hogy hány colos a monitorom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva. Ha máshova nem, az adatlapjára, a gépkönyvében.

De, ha nem találod: 1 col = 2.5 cm. Átlósan kell mérni.

2008. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a monitor hátuljáról a típuszámot beírod egy keresőbe.
2008. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Ránézésre? :) Szerintem simán megállapítható egy monitorról, hogy milyen - már ha standard. Egy 17 colost egy 19 colossal nem igazán lehet "összekeverni." A 15 coloson is látszik, hogy "mekkora".

Amúgy mérd le, és számold át a colt cm-re, majd kerekítsd egésszé (mivel a mérésed úgysem pontos, meg nem csak a látható képernyőt kell érteni alatta.)

2008. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ránézésre? Ez komoly, akár én is írhattam volna, csak én vaslogikával arra is gondoltam, hogy aki ilyet kérdez, nem tudja ránézésre megmondani, mivel nincs gyakorlata ilyen téren. Mondjuk az is igaz, én nem tudom, ennyi ésszel mit keresek ezen a fórumon, vagyis a hülyék gyülekezetében. Na lehet pontozni, ne kíméljetek, teszek rá magasról...
2008. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Colstokkal :)
2008. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17%

Jó isten!

Megvetted a monitort, és nem nézted meg a dobozát?

Mert minden dobozra, (amiben van csomagolva a monitor), a legfelsö szélére rá van írva, hogy hány colos.

Vagy az utasitásban is le van írva.

Pl:LS22CLZSB/EN

A model neve után, ami itt a ,, LS" a 22 -es szám a mérete. Magyarul LS - a model neve, és 22 colos.

Megjegyzem, én mindennap látom, ezeket a modelneveket, és a monitorokat, és meglep, hogy valaki ilyet kérdez.

2010. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!