Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » B85-ös chipsettel lehet...

B85-ös chipsettel lehet overclockkolni?

Figyelt kérdés

Láttam hogy mindenhol azt mondják, hogy Z-s alaplap kell overclockra.

Nekem egy i5 4690K-m lesz és ahhoz akarnék alaplapot venni, hogy majd később tudjam húzni.

Elérhető ez egy B85-ös alaplappal? Láttam videókon hogy létezik OC Tweaker és ott lehet..akkor miért kell Z chipset?



2016. jan. 24. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem , z97 lap kell
2016. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért, ha egy Asrock alaplapba van egy OC Tweaker és sikerül?
2016. jan. 24. 14:01
 3/4 Trevor. ***** válasza:
A Z87/Z97 chipsetre épülő alaplapokon sokfázisú VRM áramkör van, ami stabil feszültséget tud adni a processzornak, tuning esetén is. Lehet B85-ös lappal is tuningolni, de sokkal kevésbé.
2016. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

legalabb H87/97 est vegyel B85 max egy pentium g huzasahoz erdemes


utana lehet jarni menyi fazist nyomnak ra es milyen jo a hutese a lapoknak


i5 K procit irsz, ez nem alsokategorias semmikepp


gondolom ha lapon sporolnal akkor gephazon es tapegysegen is

"nagyon jo lesz"...


amugy mire az oc? jatekra eros vga kell, ha netan olyanal jatszol amihez bika proci kell akkor vga n sporolj, ha az is bika kell akkor nem gondolkodtal el még rajta hogy tobbet szanj ra?


mit er alkatreszenkent az az 5-10ezer sporolas?

oosszesen tahat kb. 15-30ezret sporolsz meg csak eppen semmi hasznod nem lesz belole csak hatranyod...

2016. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!