Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ASUS X751M laptop-o...

Vettem egy ASUS X751M laptop-ot. Teljesen új,1 hónapos. A problémám, hogy az egérpadja (touchpad) nem működik. Sima vezeték nélküli egérrel viszont lehet irányítani a kurzort. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Le van tiltva a BIOS-ban. Engedélyezned kell. Mivel Asus notebook, ezért boot-nál nyomd meg a "delete" vagy "f2" billentyűt. Ekkor belépsz a BIOS-ba. Itt állítsd át.
2016. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Azt is érdemes megnézni, hogy fel van-e telepítve a hozzávaló driver.

Ezenkívül több olyan újabb kiadású laptoppal találkoztam már, amiknél egy funkcióbillentyűvel lel lehet tiltani a tapipadot. (például az Acer Aspire e-15-nél az f7-tel).

2016. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, de ami érdekes, hogy eddig hibátlanul működött a touchpad, most pedig hirtelen nem jó...
2016. jan. 27. 10:32
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Ezt mondjuk nem írtad a kérdésben...

De ettől függetlenül: a leírt dolgokat nézd meg, valahol véletlenül letiltottad, vagy valamitől letiltódott.

2016. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Sőt, kicsit utánakeresgélve: Vezérlőpult/Egér/USB egér csatlakoztatása és itt "Az érintőpad automatikus letiltása"


Keresd meg, nézd meg, hogyan áll. Az is lehet, hogy ha külön egeret érzékel, a tapipadot letiltja automatikusan.

2016. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!