Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Rival 100?

Steelseries Rival 100?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy professzionális egeret. Tudom, nagyon sok kérdés van már ezzel az egérrel kapcsolatban. A mostani egeremnél 3 Dpi nagyság közül lehet választani. A legkisebb 800 Dpi amin én is játszok (CS:GO). Elég kicsi egérérzékenység van beállítva a játékban, ezért nagyot kell húzni az egéren ha pl meg akarok fordulni, és ilyenkor, a gyors húzásoknál hajlamos arra hogy nem érzékeli, vagy kisebbet húz, mint amekkorát húztam volna rajta. Azt hallottam a Steelseries Rival 100-ról, hogy 500 Dpi fölött az is hajlamos ilyenekre. Viszont ha a Dpi-t levenném pl 400-ra, viszont CS:GO-ban ugyanolyan kicsi egérérzékenységen játszanék mint most, akkor is ezt csinálná? Illetve a másik kérdésem az lenne, hogy ennél az egérnél is meg lehet azt csinálni, hogy pl CS:GO-ban 400 Dpi, a játékon kívül meg mondjuk 1200 Dpi-ra váltson magától?

2016. jan. 25. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én írtam az 500 cpi-s dolgot, és tényleg igaz, leteszteltem. Ha böngészésre, munkára használod, ott nem lesz zavaró, mert nem rántasz akkorákat az egéren, hogy ne tudja lekövetni.

Természetesen, minden játékban be lehet lőni a használati érzékenységet, így a CS:GO-ban is.

2016. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!