Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik -e olyan alaplap, ami...

Létezik -e olyan alaplap, ami támogatja az AMD Athlon (tm) II X2 240 Processor 2.81 GHz Procit, meg az AMD FX 6300-at is? Létezik ilyen alaplap?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ilyent kérem irja le vagy linkelje,előre is köszönöm a válaszokat :D

#FX-6300-vs-Atholn
2016. jan. 28. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Rövid google után úgy tűnik, hogy az Athlon 2 család am3 as, az fx meg am3+, ha am3+ os lapot veszel(ma már jóformán csak ilyet kapni), akkor működni fog benne az Athlon is(kivéve, ha valamit nagyon elnéztem, és nem am3 as az Athlon 2).
2016. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van most egy Athlon X2-d és azt tervezed, hogy később fejlesztesz FX-re, szerintem érdemes már most elfelejteni. Az FX sem jó proci.
2016. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha gt 630 vagy hasonló kaliberű kártyád van akkor vegyél csak fx-et , ha komolyabb pl gtx 950/960 /970/ r9 380 /. kizárólag intelben gondolkodnék . de ha le írtad volna hogy jelenleg egy athlon x 240 procid van és elsőnek alaplapot szeretnél cserélni utána procit akkor érthetőbb lett volna. de én úgy tudom az am3+ lapok nem támogatják az am3 procikat már. a tied ráadásul am2 -es ami am3 -as lappal kompatibilis max.
2016. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


240 am3 as


tamogatjak az am3+ os lapok


de 240 hulladek proci, 6300 meg nem igazan eri meg, legolcsobb (vagy amit keret enged) FX-8 legyen majd ha ragaszkodsz am3+ hoz


de szerintem ertelketlennsz egesz, 240 ed add el ha tudod es normalis platformra epitkez


vagy irodia gepnek vegyel am3 lapot hasznaltan ala, de am3+ t is vehetsz, de lehetoleg fillerekert es 5ev garival :D

2016. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Hát nem tudom, én 2012 ben vettem fx6100 at 28k körül, pl egy gta5 ben egy pillanatig nem gondolkozik el, holott egy hasonló árú (csak épp pár évvel fiatalabb) i3 meglehetősen olyan szaggatást produkál, hogy sírva fakad tőle az ember.


De iden már én sem vennék fx et(hacsak nem nagyon-nagyon-borzasztóan olcsón), ha minden igaz egy éven belül jön a zen, ha nem váltja be a reményeket akkor meg kizárásos alapon marad az intel.

2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2016. jan. 31. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom, én 2012 ben vettem fx6100 at 28k körül, pl egy gta5 ben egy pillanatig nem gondolkozik el, holott egy hasonló árú (csak épp pár évvel fiatalabb) i3 meglehetősen olyan szaggatást produkál, hogy sírva fakad tőle az ember."

a legkisebb haswell i3 4130 jobban teljesít ez alatt a játék alatt mint a te fx 6100 -ed meg úgy összességben is.

ide nem kell fanatizmus csak ép elme. ez meg már a sokadik amd-s szöveg " HOGY HA MAJD NEM VÁLTJA BE AZT AMIT VÁRNI LEHET TŐLE " el kell szomorítsalak amd évek óta nem váltja azt be amit várni lehet tőle ! egy i3 4330 lazán ver egy húzott fx 8320 -at játékok alatt többségben. egy i5 4440 -ről meg már ne is beszéljünk . nem a magvaktól kell a csodát várni inkább probálnának erős 4 magos procit csinálni ami tudja azt hozni mint egy i5 .

2016. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!