Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz egérbeállítás (a részlet...

Rossz egérbeállítás (a részletek lent megtalálhatóak)?

Figyelt kérdés

Főleg játékra használom a PC-t.

De valahogy az egérbeállítás nem az igazi.

Azt hiszem utoljára akkor volt normális egerem, amivel normálisan tudtam "közlekedni" amikor még nem infrás, hanem golyós egerek léteztek csak.


Eléggé nagy a képernyőm.

A kurzor pedig kicsi.


Jelenleg egy Logitech-M175 számú egerem van.

Azt hiszem DPI-t illetőleg nem haladjam eg a 4000-et.

Eléggé kicsi a kezemhez képest.


A fő gondom a pontatlanság.

Mondjuk ha a mappáimban járok és gyordan akarok ki-be közlekedni bennük akkor egyszerűen nem egyszer félre kattintok, a mappa mellé. Mondanom se kell ha stresszhelyzetben vagyok és gyorsan kell kapkodnom még rossz az eredmény. Például bezárom véletlenül a netet, ilyesmik. :DD


Úgy döntöttem végül, hogy elhozom as beállításokat képekben. Lehet ez a baj. Lehet az egér béna. lehet én. De lehet az is, hogy nem használok egérpadot. ha jobban belegondolok vagy 10 éve nem használok, a görgős egerem óta. Lehet a pad hiány a baj? Vagy minden általam felsorolt? Itt vannak a beállításaim.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Most is kész kín volt beilleszteni a linkeket.

majdnem félrenyomtam mindent. :D


2016. jan. 28. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel ez az egér:

1. Olcsó,

2. Vezeték nélküli,

3. Irodai,

igazából bármelyik tényező okozhatja a hibát. Az ilyen egerekbe gagyi, filléres szenzorok kerülnek, amik különösen érzékenyek a felületre- van, amelyik pl. asztallapon teljesen használhatatlan, de egy filléres alátéten már egész jól működik. A vezeték nélküli egereknél állandó az ún. input lag, azaz a bejövő jel késése, ezt sehogy sem lehet kiküszöbölni.

Szerintem vegyél 5-6 ezer ft körül egy jó vezetékes egeret, és végre nyugtod lesz.

2016. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!