Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a videókártyát ki hajtja...

Márton22 kérdése:

Ezt a videókártyát ki hajtja a procim? (R7 250X)

Figyelt kérdés

Van egy AMD Athlon II X2 250 @3GHZ-es procim és az R7 250X-et ki tudná hajtani? Mert kérdeztem valami hasonlót és azt írták ilyen videókártya jó lesz de a YouTubeon pl I5-el rakják össze. Nem értek az ilyenekhez remélem segítetek.

Előre is köszi!



#videokártya #processzor #AMD #Intel Core i5 #Radeon HD #AMD Athlon II X2 250 #HD7790 vs. R7 250X #i3 vs athlon ii x2 250
2016. jan. 29. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lesz vele.

Nagyobb kártyát nem tennék ehhez a procihoz.

2016. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2016. jan. 29. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

maga a proci keves manapsag, vga tol fuggetlen


es igen jobb procival tobbet nyujtana a 250X megjelensekor 7770 neven igen csak volt kakao a kartyaban es akkor is jobb proci kellett melle mar, minimum egy Athlon II x4 kellene mar manapsag


hardverapro.hu n eleg olcson bevalthatnad szerintem


par ezret tiedert is kapsz, 5ezer korul meg egy x4 et


es ugy mar ellehet jatszadozni, 2magos procibol joval erosebb kellene de olyant amd nemnigazan nyujt, egy Phenom II x2 tol szerintem elorebb vagy az Athlon II x4 el (Phenom x2 majdnem ugyan azt nyujtana csak mint a tied)

2016. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!