Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy DvD Video és...

Vennék egy DvD Video és egyben egy BluRay lejátszót. Kinéztem egyet, ez képes lejátszani mindkettőt?

Figyelt kérdés

Erről a készülékről lenne szó: LG BP 250


Itt néztem meg: [link]


Itt azt írták:


Lejátszható formátumok: BD-R, BD-RE, CD DA, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW


Videóformátumok: 3GP, AVCHD, FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 (AVC), VOB, WMV


Ez a lejátszó képes mind a DvD video, mind a BluRay lejátszására, mivel a lejátszható formátumokban fel van sorolva a DvD, valamint a videóformátumoknál a VOB is. Azt tudom, hogy BluRay-t le lehet vele játszani, engem az érdekelne, hogy DvD video-t is támogat-e? A válaszokat előre is köszönöm.



2016. jan. 30. 09:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Na most kicsit még körülnéztem, és még lenne itt egy Panasonic DMP-BD83EG


[link]


Itt külön fel van tüntetve, hogy minek a lejátszására képes: . Smart Network 2D Blu-ray Disc-/ DVD-lejátszó


Ez 100%-ig biztos, hogy lejátssza, amit ígér? Valamint még az érdekelne, hogy távvezérlésre lehetőség van-e?

2016. jan. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!