Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig rendben van így?

Ez a konfig rendben van így?

Figyelt kérdés
Konfig: [link]

2016. jan. 30. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán...benne van pár olyan cucc amihez képest a többi alkatrész valami nevetséges. Szóval i7-et erre az alaplapra?:D most ugye viccelsz??? én z99 be raknám azt a szerencsétlen processzort minimum tudom rohadt drága,de ha i7 et veszel akkor a többi gép is legyen már normális szinten, ennek így nincs értelme inkább i5. Ha mégis i7 akkor alaphangon egy vízhűtés , mert ez nem fogja lehűteni, ha komolyan használod (tapasztalat). Továbbá az alaplap nem hinném ,hogy bírná a ramok óra jelét ,de nem biztos, hogy nem a lényeg ,hogy azzal komoly gondok lennének így. 550-es táp?? minimum a 600-as, de inkább egy 750-es. Amúgy ebbe a házba lenne szíved bele dobni ezt a gépet?:D. Ja és a kártya a kedvenc márkámból való, de i7-hez szerintem egy picit jobb is járhatna. Szóval ez így ahogyan van felesleges pénz kidobás , vagy költesz rá kb +150-et vagy inkább egy i5-ös config, mert ez így csak egy hasamra ütök confignak tűnik.
2016. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondod minimum Z99? :D Hogy te mekkora troll vagy. :D Ezt a processzort meg nem akarom húzni. Szóval nem kell neki vízhűtés se 600-as táp. :D
2016. jan. 30. 22:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
750-es táp ne akarj már felkúrni az egész konfig fog zabálni overclockal vagy 400-450 Wattot (de még annyit se biztos) Az Evgával semmi baj jó a tunning potenciálja! Az alaplappal sincs semmi gond jó az alaplap tuninghoz tervezve . A hűtő is elég lesz viz hűtés sokkal macerásabb és minek kéne víz hűtés egy ilyen procihoz????? Jó a konfig klappolni fog ! ;) az első válaszoló szerintem kicsit be volt ittasodva!
2016. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3.-nak! :) Ment a +! :D
2016. jan. 30. 22:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a ház lehetne inkább egy Zalman z3 vagy z3 plus de jó
2016. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#1 Te mégis honnan szabadultál?

1150-es foglalatú procit 2011-V3-as foglalatba megnézem mikor tudod belerakni....

i7-re még a francnak vízhűtés, max akkor legyen vízhűtés, ha saját maga teszi össze, és komoly tuningot tervez, egyébként a 212 EVO meg bőségesen elég.

750W-os tápot hova a fenébe akarsz ide, hát az egész konfig a 4790K-val és a 970-el együtt max 300W-ot enne a 12V-os ágról, ha nagyon megtuningolod a gépet még akkor is max 400W-ot, tehát egy minőségi 450W-os táp simán elbírná még.


Ahogy elnézem a válaszod, neked a hozzáértésed az ami "hasamra ütök confignak tűnik".

------------------

Kérdező!


A gép jó, lenne!


Mire akarod használni egyáltalán?


Ha tervezgetések, videószerkesztés/vágás és egyéb ilyen téren történne a felhasználás akkor jó a gép, megértem az i7-et.


De a RAM az úgy ahogy van rossz, 4x4 helyett inkább 2x8 ha kell egyáltalán ennyi megint csak, na meg a 2400MHz-es felesleges mert a CPU 1600-nál gyorsabbat nem kezel.


A gépházról meg annyit, hogy ennél jobbat is találsz olcsóbban is, szerintem még a Raijintek Arcadia is jobb ház nála.

2016. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem volna beittasodva, te hülye f**z??. Szerintem te azt se tudod mi az az i7 config ahogy a kérdező sem nézzétek már meg, hogy hogyan néz ki egy normális i7-es config. Ez az egész így egy gagyi tipikus magyar szar kivéve a kártyát , és a procit, és mind a kettőnek egy teljesen más gépbe kéne lennie. Tudom az nem jó válasz ami nem támogató, de ha azért raktad fel a kérdést, hogy feszengj erre a gépre akkor sajnos ez nem jött be. Tudod, hogy elég egy 550 es táp ahogy a második válaszoló is, de azért megkérdezed, hogy jó e?:D ahogy a többi alkatrészre is ez vonatkozik...JA DE VÁRJ elég a 450 w-at is miért nem 450 eset veszel? -.- ez ám modding.
2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj aludni !
2016. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

ja, és a te kedvedért kedves 2 dik válaszoló https://www.youtube.com/watch?v=Cq-zqQiY-OA

ebben az i7-es configban szerinted mi a rákot keres egy 850-es táp?, mert 450-et eszik a gép?? légyszi magyarázd már meg. Jól figyelj a videóra!

2016. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen videóvágáshoz is kell. Meg úgy gondoltam egy i7 jobb hosszútávra mint egy i5 ezért választottam ki az i7 4790k-t. Mert csak egy videókártyára esetleg tápra kell majd költeni. :D Ház meg ha tényleg ennyire rossz beruházok valami jó Zalman házra. :)
2016. jan. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!