Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangos egy átlagos HDD?

Milyen hangos egy átlagos HDD?

Figyelt kérdés
Egy WD Blue- ról lenne szó.

2016. febr. 2. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted én ezt nem próbáltam? Adatok kellenének (dba). De persze lehet, hogy én vagyok a hülye, és nem találom ;), pont ezért lenne jó, ha valaki ide leírná!
2016. febr. 2. 07:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy tapasztalat alapján, hogy mennyire ézslelhető, idegesítő- e.
2016. febr. 2. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha decibelben megadjuk neked az értéket, akkor már fogod tudni hogy milyen hangos ? Na ne nevettess !
2016. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
Alapvetően nem hangos, fejpozicionálást is csak akkor hallani, ha külön figyelsz rá. Nekem egy WD Blue 1 TB (WD10EZEX) vinyóm van, nem hangos, de ha a gép alapjáraton megy, pl. netezés, akkor a hdd a leghangosabb a gépben. Db meg egyéb adatokat a gyártó (Western Digital) oldalán találsz.
2016. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még WD Blue-k között is vannak különbségek, szóval ez így nem megválaszolható. Az első Blue-mat kinyírta a régi tápom, annak semmi hangja nem volt. Amit kaptam helyette, az viszont meglehetősen hangos (nem zajos, nincs semmi baja, csak hangos). De azért még így sem feltétlenül vészes.
2016. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!