Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS, MSI vagy Sapphire R9...

TomyB kérdése:

ASUS, MSI vagy Sapphire R9 380-as VGA-nak jobb a hűtése?

Figyelt kérdés
Több helyen néztem utána de sehol nem találtam csak teljesítmény összehasonlításokat. Most készülök venni kártyát de nem tudom melyiket vegyem meg. Teljes terhelés alatt nem tudom hogy teljesítenek.

2016. febr. 2. 12:29
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Sapphire vagy MSI. Én Sapphiret vennék.
2016. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pedig osszehasonlitjak, hangosag, melegedes alapjan legalabb vagyis ha nem is egy teszten de sajat s.tesztjuk van sok is es ezeket te magad osszeveted


#1 +1 csak en meg MSI t vennek (valaki meg biztos Asus t netan GigaByte t, vagyis mindekinek ez mar sajat dolga miert erzi jobbnak... AMD bol legnagyobb megbecsulesnek altalaban a Sapphire orvend (kimondottan amd nek szerelin ossze a vga kat a masik 4 emlitettel ellentetben, MSI pedig vga osszeszerelok az egyik aki legnagyobb megbecsulesnek orvend, kifoghatsz barmibol stikkest aztan csalodsz is egybol a vga gyarto markaban a gpu gyarto amd ben es ennyi volt...)

2016. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* masik 3 (csak pont arra gondoltam hogy osszesen 4 lett emlitve eddig...)

* kozul az egyik

2016. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűtésileg sorrendben: MSI,Sapphire,Asus

Az MSInek általában elég nagy felára van.Ha több mint 5e-rel drágább mint a Sapphire akkor már nem éri meg.Az Asus meg indokolatlanul olyan drága.

2016. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 meszike91 ***** válasza:
Én az msi vagy a sapphire közül választanék.
2016. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trevor. ***** válasza:
#2 Én szimplán csak úgy vagyok vele, hogy nálam az AMD vga=Sapphire :D Nem is vennék AMD karit más hűtéssel, mint a Sapphire. Nem azért, mert a többi nem lenne jó (sőt!), viszont ez ilyen személyes preferencia.
2016. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!