Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel tönkrement readon hd...

Mivel tönkrement readon hd 4870 es kártyám tanácsotokat kérném. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon rá pénzem hogy vegyek 40 ezerérz egy videokártyát. Nagy igényem nincs. Leginkább NFS The Run Hot Pursuit.... Az asszony Alice Madnass Returns. Gépem egy Asrock FM2 es alaplap 4GB (2x2)geil 1600mhz ram. Arra gondoltam veszek egyAMD FM2 A6-Series A6 7400K - 3,50GHz procit. Van benne egy Integrált grafikus chip AMD Radeon™ R5 Series

Grakfikus chip órajel:756 MHz

Szerintetek megbírkózna ezekkel a játékokkal?



#Integrált grafikus chip #AMD Radeon™ R5 Series #Grakfikus chip órajel #756 MHz
2016. febr. 2. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
simán
2016. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az A6 egy gyenge egymodulos vacak, az IGP-jében 256 shader processzorral. Maximum multimédiás felhasználásra jó. Jobban jársz, ha használtan veszel egy HD5770-est, 6770-est vagy 7750-est 8-10 ezer forintért. Az az integrált vacak jó, ha a harmadát tudja, mint a régi HD4870-esed.
2016. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma megjött a proci. (AMD FM2 A6-Series A6 6400K - 3,90GHz) Háát.... Eléggé letörtem amikor elindítottam a játékokat úgy ahogy a readon hd 4870 vaporX el voltak beállítva. Aztán szépen vettem vissza mindent low-ra. NFS The Run az Low-ba is laggolt. Aztán az egyik újraindításnál előjött a szokásos felirat BIOS-ban hogy :press key X "Max Turbo". Hát megnyomtam ujraindult a gép a procit feltette 4.1-re a ram 1800Mhz-en megy. Kiprobáltam a játékokat,mindent egy kicsivel feljebb tettem. A NFS The Run medium-ban megy. a CPU 40 fokos.

Így már jobban tetszik. De attól félek, hogy a RAM nem fogja bírni. GEIL 8GB Black Dragon DDR3 1600MHz CL9 KIT . Annak nem tudom a hőmérsékletét megnézni.Szerintetek használhatom így?

2016. febr. 5. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!