Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néha körülbelül 1-2 percig a...

Néha körülbelül 1-2 percig a gépem kattan egyet, gyakrabban miközben játszok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Merevlemez.Rosszabb esetben haldoklik
2016. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

> 1-2 percig a gépem kattan egyet


Én speciel ezt nem rétem. A kattanás az egy fél másodperc maximum. Mi tart 1-2 percig?

2016. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*nem értem

(Szorri.)

2016. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Időközönként 1-2 percre kattog, aztán elmúlik.
2016. febr. 2. 23:54
 5/7 anonim válasza:
Ez volt az egyik gépemnél is. Használt vinyó volt benne és klattyogott. Aztán ellepték a vírusok, mert office-t kellett volna leszenedni a netről és hát új op.rendszer lett. Azóta csak nagyritkán kattan.
2016. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az első kommentelő "nyert", meghalt a vinyó. Amúgy ilyesmi meghibásodásoknál érvényes kell hogy legyen a garancia ugye?
2016. febr. 3. 15:02
 7/7 anonim válasza:
Jaja, pont ilyenre van a garancia. Nefelejtsd a dobozt, a számlát, a garanciás papírt és ugye a vinyót vinni.
2016. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!