Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 780 mi lehet a baj? Többi...

Gtx 780 mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

gépemmel olyan problémám akadt hogy erősebb játékok alatt kilép PL: witcher 3 Wild Hunt... Grand Theft Auto V... Project Cars stb de viszont ETS 2 megy FHD MAXON gép reinstall előtt asetto corsával is játszottam ( most nincs fent )


gépem adatai

LAP:Asrock 970 Xreme 4

CPU :AMD FX 6300

RAM: uj ma tetem bele kingston hyperx 1600 16gb ..előző memóriákkal is ez a hiba

VGA: gtx 780 GHZ Edition 3GB 384BIT

táp: hx520w-- előtte energon eps 750w.. hiba ugyan az


Windows módba futtatva pl witcher 3 NVIDIA hiba üzenet jelenik meg

A képernyőillesztő nem válaszolt,és utána helyzeállt

A(z) NVIDIA Windows Kernel Mode Driver,Version 361.75 képernyőillesztő nem reagált,és utána sikeresen helyreállt ?ezt a karit kivettem gtx 650 el szépen ment minden .. gondoltam táp a baja most 80P-s van bent de 750w el is ezt csinálta de csak erősebb igényű játékoknál

valami ötlet mi lehet a bibi ?



2016. febr. 3. 00:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
3dMARK11 Advanced Edition full verzió szépen lefutott hiba mentesen fhd xtreme beállításokkal vga max 62°63˘ fokig ment csendbe tette a dolgát szòval csak játék alatt produkálja az asztalra valò kilépést..driver frissitve dx frissitve ..windows sem régi gta 5 eredeti szòval tört hiba se lehet
2016. febr. 3. 00:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt még leirom hátha segìt.. Elindìtom a játékokat pl gta 5 the witcher project cars stb .. Menü bejön ott minden oké probáltam beállìtásokba. Graphics ultra-low 1920x1080-1024x768 stb stb de egyik se segìtet na szoval menü bejön katt new game vagy load..betöltöképernyő be is tőlt mindegyiknél.. De amint bedobot a játékba hogy mehetnék ott pillanatra bevillanik a kép és kidobnak a játékok
2016. febr. 3. 00:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha GTX650 tökéletesen működik, akkor 100%, hogy a videokártya a mumus. A kérdés az, hogy a régi energon táp mennyi ideig volt a gtx780 alatt. Feltételezhetően enyhe kárt tett a videokártyádban, így azután már hiába cseréled a dolgokat, ez elő fog fordulni.

Garanciáztatást próbáld ki, hátha beveszik, hogy gyári hiba (rossz minőségű tápegység miatt amortizálódó alkatrészekről elveszik a garancia).

2016. febr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Letörölted a GTX 650 driverét, mielőtt cserélted volna a kártyát? Nekem inkább szoftveres problémának tűnik.
2016. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

HX 520 nem mai tap

szimplan ki is oregedhetett attol fuggoen mennyire nyuztak es melyen korulmenyek kozt


de nagyon jofele amugy, erdemes lenne bevizsgaltatni vagy legalabb bemeretni


de szerintemnis vagy szoftveres hiba, netan gyari vga hiba, erre rasegitehetett regi tapod vagy eleve regi tapod ragta meg a vga t (netan mast a gepben +)

2016. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tiszta(!) driver ujratelepitest kellene hogy kizard


netan windows tiszta!! ujratelepites


meg egy bios reset sem artana


hazilag eszkozok nelkul mast nem tudsz

2016. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Energon anyot volt bent h gép bekapcs játékok alat kilépet utána nem is kinoztam .. Tápcsere után probáltam ujra

. De a hiba ugyan az volt.. Ram csere után is az volt a bibi szoval sokat nem volt bent az a táp

2016. febr. 3. 23:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem garis a kártya
2016. febr. 3. 23:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Az uj driver 5 6 7 8 kopatiblis szoval mem keletem törőlni .. Kártyát betetem feltete ujraonitota.. Minden oká volt ... De le is töröltem frissités elött ug raktam fel az uj drivert
2016. febr. 3. 23:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Táp nem lehet anyon nyuzva .. Egyik haveromnál pihengetett
2016. febr. 3. 23:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!