Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb laptop, amit 170 ezer forintig lehet venni?

Figyelt kérdés
Suliba kéne egy laptop, ami elég gyors és jó

2016. febr. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az információ így kevés. Gyors, jó. Inkább innen induljunk ki:


- Gyors, tehát nem HDD, hanem SSD van benne?

- 4 vagy 8 GB memória?

- Hány colos? 15.6" vagy 17.3"?

- Mekkora legyen a felbontása? 1366 x 768, 1600 x 900, 1920 x 1090?

- Fényes legyen vagy matt a kijelzője?

- Van preferált márka?

- Játszani szeretnél vele? (mert akkor a 170.000 elég szűkös keret, de ha nem, akkor elég a videó-kártya nélküli processzorgrafika, az Intel HD, ami a memóriából vesz el, játékra nem alkalmas)


Ha ezekre válaszolsz, akkor tudok modellt mondani.

2016. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HDD elég, SSD-t tudok bele tenni később, mindenféle képpen 8gb ram, a kijelző méret és felbontás tökmind1, játszani nem akarok, arra van egy gamer gépem, preferált márka Lenovo, Dell, a márka is gyak. mind1 igazából abban nem vagyok biztos h i3, i5 vagy i7?
2016. febr. 3. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában i3 vagy i5, i7-hez erősebb GPU is kellene, továbbá magasabb FSB érték. Néztem 5 különböző oldalon, a Digiprime lett a nyertes. A feltételek tehát: 8 GB memória, HDD, kijelző mérete 15.6"-tól 17.3"-ig, matt, Intel HD processzorgrafika, eredeti operációs rendszer.


1. Lenovo: 152.990 HUF

[link]


2. Acer: 155.990 HUF

[link]


3. Acer: 156.990 HUF

[link]


i5 még ilyen kategóriában nem lett volna érdemes modell, mert 4 x 1.7 GHz-es lett volna, de az i3 az 4 x 2 minimum (2 mag, 4 szál ugyebár).


Remélem valamelyik megfelelő lesz.

2016. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! de szerintem a videokártya totál lényegtelen
2016. febr. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!