Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok a leggyorsabban...

Hogy tudok a leggyorsabban régi gépre drivereket találni?

Figyelt kérdés

Most készülök újrarakni egy viszonylag régebbi asztali gépet, de nincs meg az alaplaphoz tartozó telepítő lemez.

Van esetleg valami olyan (ingyenes) program, vagy valamilyen netes oldal ami scanneli a gépben lévő eszközöket és letölti a megfelelő drivert vagy legalább egy linket ad hozzá?



2016. febr. 3. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

ingyenes nincs, csak fizetős.


A legegyszerűbb ha lekpod a gépház oldalát, megnézed a pontos neveket és neten rákeresel külön-külön a driverekre.

2016. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a gép oldalát, nézd meg az alaplap nevét és a gyártó oldalán megtalálod a drivereket, de megnézheted az alaplap típusát Aida64el is, akkor nem kell szerelni
2016. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Azok a programok nem megbízhatóak.Megnézed a hardware-eket majd utána a gyártó oldalról töltsd le a driver-eket.
2016. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Aida 64+az adott hardvert gyártó cég hivatalos oldala.
2016. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 4. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lettem lepontozva,de szerintem félreértettétek,én azokra a driver frissítő programokra mondtam hogy megbízhatatlanok,az AIDA64-el nincs semmi gondom.
2016. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!