Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb szerintetek egy...

Melyik a jobb szerintetek egy kinai windowsos tablet vagy egy "ismertebb" Lenovo windows tablet?

Figyelt kérdés
Lenovo mixx 3 - 830 ami van nekem,de gondolkozom hogy eladom mivel lattam hogy 120€ ert mar lehet venni valamivel nagyobb 9-9.7" nagyobb felbontasu tabletetott, szoval ez a ketto plusz ami picit hianyzik az enyembol...de nem tudom,hogy milyen minoseguek es meddig mukodnek a kinabol rendelt elektronikai noname cuccok...szerintetek?tapasztalat?
2016. febr. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A lenovo is kínai a többi kínai gyártó sincs sokkal lemaradva tőle. Nekem chuwi tabletem volt win10 es nagyon meg voltam elégedve. Persze a lenovo olyan téren jobb, hogy garancia és mégiscsak nagyobb márka.
2016. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom tudom,azert irtam "" be
2016. febr. 3. 23:00
 3/5 A kérdező kommentje:
es miert valtal meg tole ? vagy ha vennel isment ilyen kinai nonamet vennel, vagy inkabb az itteni kinait :D ?
2016. febr. 3. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kintről, gari nélkülit, vagy "küldd vissza ha gond van" garisat nem vennék. Annyival nem olcsóbbak ott sem, csak a nagyon noname sz*rok!
2016. febr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol vissza kell küldeni ha gond van. Ha jó cégtől vesszük akkor van rendes garancia is. Én azért adtam el a tabletem mert, felesleges volt nekem, vettem laptopot helyette.
2016. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!