Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive-ról nem tudok telepít...

Pendrive-ról nem tudok telepíteni se ssd-re se hdd-re?

Figyelt kérdés
[link] A telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni vagy egy meglévőt keresni. OSZT MÉÉÉ??? Lássa is és mégsem tud létrehozni? Alaplap Asus B85M-gamer.

2016. febr. 4. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gpt vagy mbr?
2016. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
SSD-m van egy samsung windows7 64 bit, de ez a kifejezés amit mondtál nem ismerős nekem. Most el kell mennem de majd vissza jövök!
2016. febr. 4. 10:05
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy USB3.0 pendrive-ról SSD-re <5 perc a felállt W7 telepítése. Tehát működik. Hogy nálad mi a baj, azt nem tudom. Haladó beállítások?
2016. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam ott is de nem tudom igazán mit kéne állítani.
2016. febr. 4. 10:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom nem igazán tudjátok tik sem. Alaplap hiba lehetséges? De minden jó amúgy.
2016. febr. 4. 12:04
 6/11 A kérdező kommentje:
" gpt vagy mbr?" Erre meg az a válaszom hogy úgy néz ki MBR ugyan is átkonvertáltam GPT-be és nem tetszett neki! MBR-ben meg a kérdésemben kiírt szöveg fogad. A vicces az hogy hdd-re tettem egy op rendszert w7 64bit, és onnan telepítettem fel az ssd-t de hát ott meg az a baj (feltelepült amúgy!) hogy a hdd-nek a C rendszer partíciójára is pakol dolgokat szval így nem lehet a kettőt függetleníteni. Vagy biosz beállítás lehet vagy az alaplap ezen része halott. GPT-t meg ha minden igaz uefi telepítővel lehet feltenni tehát ha jól értettem az amikor a rufusszal csinálunk egy op-ot az usb-re, én pl, zotakkal csináltam de sztem tök mindegy.
2016. febr. 4. 14:49
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a "Meghajtó beállításai"-nál törlöd mindkét partíciót, nem hozol létre egyet sem, csak rányomsz a lemezre, akkor sem hozza létre?
2016. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ha a "Meghajtó beállításai"-nál törlöd mindkét partíciót, nem hozol létre egyet sem, csak rányomsz a lemezre, akkor sem hozza létre?"


Nem teljesen értem a kérdést de sztem úgy sem. A lényeg hogy "párhuzamos" telepítésnél ugye rendszer alatt az ssd és a hdd úgy mond egybe forr, függnek egymástól de az ssd az tuti! Most megint hdd-ről pötyögök ide. Ilyennel még nem találkoztam még gagyi lapoknál sem. :-/

2016. febr. 4. 15:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja! Igen te most a képet nézted! Bocs! (mi mást ugye) nos nem , nem jó!
2016. febr. 4. 15:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a 100MB nem lényeg csak Ultimate rendszernél úgy olvastam profnál nem kell, de nem tudtam még egybeolvasztani. Minden esetre nem befolyásolja a működést csak zavaró ugye.
2016. febr. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!