Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Romaniaban PCgarage. Ro...

Romaniaban PCgarage. Ro vásároljak pc alkatrészeket?

Figyelt kérdés
A nyárom oszzeakarok rakni egy gamer PC t a semmibol (gephaz tap meg minden )ami vsizi az uj jatekokat (fallout 4 gta 5 stb)minel kevesseb penzbol

2016. febr. 6. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is romániai vagyok, én a Vexio-n szoktam nézni alkatrészeket, ott a legolcsóbb minden.

De a legjobb dolog az lenne, hogyha a Compari-on megkeresnéd a legolcsóbb boltot, és onnan megvenni. A PC garage szerintem túl drága.

De mennyi pénzed lenne rá, hány lej?

2016. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mèg nemtudom kb 2000 lej .De comparin mol kut meg csonohulyeseg van .rendelni akarok .szekelyzdvarhely melet lakom
2016. febr. 6. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

A compari az egy olyan oldal, ahol bármilyen terméket megtalálhatsz a legolcsóbb áron.

[link] itt tudsz keresni alkatrészeket.

2016. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen de onnan nemlehet rendelni
2016. febr. 7. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, az az oldal megmutassa neked, melyik a legolcsóbb bolt, ahonnan lehet venni egy adott terméket.

Rákantittasz a boltra és onnan megrendeled.

2016. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Intend nekem olcsobbnak tunik es megbizhato bolt. Bar neked kerdezo az emagot ajanlanam.
2016. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kőszi de miert emagot az tők jo oldal cssak draga es nem kifejezetten pc alkatrészekben jo .Mondjuk én egy tők jo routert vettem 1 eve es meg mindig jo
2016. febr. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!