Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vagy tv-t...

Milyen monitort vagy tv-t vennétek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Dell P2314 monitorom van, amivel meg vagyok elégedve, csak sajnos nincs rajta HDMI.

Most új monitor vagy tv vásárlásán gondolkozok amit ps4hez és pchez főleg játszani és filmezni használnék, ha lehet matt felületű monitort /tv-t keresek.

80000Ft körül szánnék rá + még amennyiért el tudom adni a Dell monitorom (nem tudom mennyit érhet). (picit lehet több, de azért több százezret nem gondolnék)

Esetleg érdemes 4Kban gondolkozni? Csak mert több évre készülök venni monitort és akkor inkább szánnék rá többet most? Már most is akad film, sorozat és játék is 4Kban.


2016. febr. 6. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

4k monitort akkor érdemes venni, ha elég erős géped van hozzá. (minimum 4gb vram)


Ha szeretnéd ps-re használni a jelenlegi monitorodat vegyél egy átalakítót ( [link] )


Szerintem még nem annyira elterjedt a 4k, drága is, és erős gép kell, hogy normálisan lehessen rajta játszani.

2016. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gép nem probléma, tervezem amúgy is a felújítását az Oculus Rift miatt.
2016. febr. 6. 15:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Az átalakítóról azt halottam, hogy nem tökéletes, lehet hangbeli torzítás, meg a kép se lesz az igaz. Nem értek hozzá de, ha ez valóban megoldaná a problémát az is jó lenne. Bár azért még mindig gondolkozok nagyobban, mert psen fifáznánk is haverokkal, ahhoz meg lehet kevés a 23-as monitor.
2016. febr. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!