Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze lehet kötni egy USB 3....

Össze lehet kötni egy USB 3. 0-ás előlapi csatlakozót egy 3.1-es,2. 0-ás alaplappal?

Figyelt kérdés
Tudom, nem lesz 3.1-es sebesség, de a csatlakozó azonos? Lehet belőle 3.0?
2016. febr. 6. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Az USB 3-ban 2x annyi csati van mint a 2-esben, tehát ha egy ilyen előlapi csatira esetleg fel tudod dugni az alaplapi 2-est, akkor az megy de csak 2-es sebességen.


3-as előlapi csati vezetékezését nem igazán láttam, meg nem láttam milyen csati van rajta. USB 3 fizikailag megeegyezik a 2-el, kivéve, hogy mindkét oldalon van érintkező belül, ha belenézel. A 3.1-nél a standard A/B nekem nagyon hasonlít a 3-asra, de a type-c teljesen újnak tűnik. Nekem van előlapi 3-as panelom, de az alaplaphoz kapott, és ezért elég spéci, ezért nehéz segítenem.

2016. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!