Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig jó lesz egyenlőre...

Ez a konfig jó lesz egyenlőre csgo-ra? (lent)

Figyelt kérdés

(procit majd fogok cserélni, +8giga ramot venni ha erősebb játékkal akarok játszani mint a lol, wow de most inkább vga-ba ölök többet hogy azt darabig ne kelljen cserélni és elég legyen gta V, rainbow six siege-hez is viszonylag)

Msi h81m-e33

intel celeron g1820

Asus gtx 950 2gb oc

4gb kingston ddr3 1600Mhz

Hitachi 320gb HDD

Xigmatek mach

Xfx 450


Egyébként ha elég lesz egyenlőre a hitachi 320gb-os hdd akkor jó lesz?:D Csakmert nemértek a hdd-khez annyira és nem nagyon tudom h mit kell nézni rajta, ritkán másolok nagy "cuccokat" szóval nem kell olyan gyorsnak lennie. Meg "megbízható" márka a hitachi?



2016. febr. 6. 16:29
 1/3 Lord Hidan ***** válasza:

Jól van össze rakva igen de tényleg jobb lenne egy erősebb cpu előbb legalább egy i3

A Szivárvány hat ostroma egyébként se fog elfutni se 4gbrammal és lehet hogy a processzor is kevés lesz hozzá

A HDD ha neked jó nekünk is jó nekem bőven elég volt 250gb hely is azt se használtam ki soha

2016. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:

Jó lesz. A proci nem valami erős, de cs go-ra megteszi.


A hdd nagyából mindegy, csak a betöltési időt befolyásolja. De cs go-nál nem tart sokáig a betöltés.

2016. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:

*egyelőre

Igen, elég lesz, procit majd cserélj.

2016. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!